ישראל זגורי. לא עובר למכבי נתניה (יוסי ציפקיס)
ישראל זגורי. ימשיך להיות מושאל מהבית (יוסי ציפקיס) | öéìåí: מערכת ONE

במכבי חיפה התקבלה החלטה עקרונית יחד עם הקשר ישראל זגורי להמשיך ולהשאילו עונה נוספת על מנת שיקבל דקות משחק ולא יצטרך לשבת בספסל.

זגורי שיחק בשנה האחרונה בשורות הפועל פ"ת בשורותיה הצליח במיוחד בתקופה של יובל נעים. הקשר חזר למכבי חיפה אבל כבר במהלך המחנה ניתן היה לראות שזגורי יהיה שחקן ספסל. במשחק האחרון מול בוראץ העודפו על פניו של זגורי שחקנים אחרים מה שהביא את חיפה לקבל החלטה להשאיל את זגורי עד תום העונה. אחרי העונה בליגת העל יש לא מעט קבוצות שחפצות בשירותיו ונראה שלא תהיה לקשר בעיה לחבור לאחת מהן.

מכבי חיפה המשיכה היום להתאמן ללא יניב קטן שינוח בעשרת הימים הקרובים. קטן החל במתכונת שונה של טיפול שאמורה להחזירו בריא יותר לאימונים. לבוראץ קטן לא ימריא וימשיך לעבוד בארץ.

מי שאמור לחזור לסגל הוא מוחמד גדיר שיקבל צ'אנס נוסף מאלישע לוי. בחיפה משוכנעים שניתן השנה להפיק הרבה יותר מגדיר שהחל את העונה בצליעה לא לפני שכבר הכריז שהוא רוצה לעזוב לקבוצה אחרת.

עכשיו פני הדברים שונים. גדיר הבין מהר מאד שלא ניתן לעזוב את הקבוצה והחל לעבוד ברצינות מתוך מטרה ורצון לנגן כינור ראשון עוד העונה. גדיר יכול למלא את החלל באגף שמאל שהותיר אחריו ליאור רפאלוב.

אמיר אדרי שלא שוחרר אחרי שלא מצא קבוצה ימשיך במכבי כשוער שלישי. אדרי יבוא על חשבון רם שטראוס שיעבור ככל הנראה לעירוני בת ים אותה מדריך איתי מרדכי שאימן את קבוצת הנוער של חיפה בחמש השנים האחרונות.

אדרי. השוער שפתח את שתי העונות האחרונות יהיה שוער שלישי (עמית מצפה
אדרי. השוער שפתח את שתי העונות האחרונות יהיה שוער שלישי (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

הירוקים ייצאו ביום שני לגומלין בבוראץ בידיעה שהמפגש לפרוטוקול בלבד. אחד השחקנים סיפר: "למרות שהמפגש גמור לטובתנו לא נזלזל בידיעה שאנחנו צריכים להמשיך ולהתחבר כדי להראות טוב יותר בעתיד".