ורמוט וזהבי עם ניסים ציוני, היום (דרור רוזנפלד)
ורמוט וזהבי עם ניסים ציוני, היום (דרור רוזנפלד) | צילום: מערכת ONE

כחלק מהפעילות הקהילתית הענפה בה עוסקים בהפועל ת"א, הגיעו היום (חמישי) ארבעה משחקני הקבוצה, גילי ורמוט, ערן זהבי, בן שהר ואיתמר ניצן למחסן של עמותת 'פתחון לב' בראשון לציון וסייעו בחלוקת מוצרי מזון ומצרכים לנזקקים לקראת חג הפסח.

גילי ורמוט התייחס לאירוע ואמר: "באנו לפה לעזור לארוז משלוחים למשפחות נזקקות. קצת קיבלנו הלם בהתחלה אבל בהמשך נכנסו לעניינים. בכל חג אנחנו מגיעים, אם זה לבתי חולים או אם זה לעזור בדרכים כאלה, אנחנו שמחים שאנחנו יכולים לעזור לקהילה".

קשר הקבוצה, ערן זהבי הוסיף: "כיף גדול לעשות דברים כאלה. אנשים באים מטוב ליבם בכדי לתרום לאחרים, ואם אנחנו יכולים לעשות את החלק הקטן הזה מבחינתנו ולעזור להם גם כן, אז אנחנו באים באהבה ובשמחה. מצד אחד כואב לראות אנשים שצריכים לבוא למקום הזה ולקחת דברים ושאנחנו צריכים לעזור להם, אבל מצד שני כיף שאנחנו יכולים לעזור להם ולשמח אותם קצת".

"הפועל ת"א מוכיחה את עצמה בדברים האלה בכל פעם מחדש, גם בשבוע שעבר עשינו משהו דומה. כל קריאה שיש במועדון לכמה שחקנים לבוא ולעזור כולם באים באהבה". הוסיף הקשר והתפנה להתייחס למשחק הקרוב: "ביום שבת אם לא נעזור לעצמנו לחזור למאבק האליפות אני חושב שיגמר הסיפור. אנחנו חייבים ניצחון גם בשביל להחזיר לעצמינו ביטחון וגם בשביל לחזור לדרך הניצחונות".

"יש אמונה שאפשר לעשות את זה". התייחס זהבי לסיכויי האליפות והמשיך: "אף אחד לא יוריד את הראש ואף אחד לא יישבר, אבל קודם כל אנחנו רוצים לנצח בשבת ואחרי זה מה שיהיה ננסה לעשות את המיטב בהמשך הדרך. הדברים בסופו של דבר כן יכולים להיות תלויים בנו, אנחנו צריכים להתחיל לנצח ולשחק את הכדורגל שלנו, ואחרי זה הכל יהיה לטובה. אין ספק שחטפנו סטירה כואבת במחזור הקודם, אבל זה היה באוויר כי לא שיחקנו טוב. המשחק הזה יכול היה להיגמר בתיקו ואז לא היה כל כך הרבה רעש, אבל אולי טוב שחטפנו את הסטירה הזאת".

על כך שאיתי שכטר לא יחזור לשחק העונה אמר זהבי: "רצינו שאיתי יחזור וכולם קיוו שהוא יעזור לנו במשחקים האחרונים, אבל אין מה לעשות. אף אחד לא רוצה שהוא יסכן את עצמו בשביל לקחת אליפות ואז אולי לא יוכל לשחק עוד חצי שנה. אנחנו מאחלים לו החלמה מהירה ושיחזור במהרה".

בן שהר במחסן של עמותת פתחון לב בראשון לציון (דרור רוזנפלד)
בן שהר במחסן של עמותת פתחון לב בראשון לציון (דרור רוזנפלד) | צילום: מערכת ONE

שוער הקבוצה, איתמר ניצן אמר: "תמיד כיף לעזור, לבוא ולתרום לחברה כמה שיותר במיוחד שכשאנחנו רואים את הדברים האלה זה פותח לנו את העיניים וגורם לנו להעריך את מה שאנחנו עושים. כיף לי להיות השוער הראשון של הפועל ת"א, אני נהנה מכל רגע ובמיוחד שלפני חצי שנה הייתי במצב קשה מאד בהרצליה. עכשיו אני משחק בהפועל ת"א מול הקהל הנהדר הזה ונהנה במועדון".

"יש לנו משחק מאד חשוב בשבת, אנחנו חייבים לקחת את הנקודות אם אנחנו רוצים להישאר בתמונת האליפות. נעשה את הכל בכדי לנצח ולהיצמד לחיפה כמה שיותר. אנחנו מאמינים שאפשר לקחת אליפות, האמונה מלאה וכל השחקנים עדיין מאמינים וחושבים שצריכים לעשות את זה. איתי שחקן מאוד חשוב ובורג מרכזי בהפועל ת"א, אבל יש מספיק שחקנים טובים שיכולים לעשות את העבודה ואני מאמין שאם נרצה מספיק אנחנו ניקח את האליפות".