שכטר. לא צפוי לפתוח בהרכב מול אשקלון(דרור רוזנפלד) (צילום: מערכת ONE)
שכטר. לא צפוי לפתוח בהרכב מול אשקלון(דרור רוזנפלד) | צילום: מערכת ONE

בצל פרשת דגלאס דה סילבה והתלונה שהגיש נגד לירון זרקו בטענה כי נסחט על ידו באיומים, בהפועל ת"א, הרגילים כבר לכותרות מרעישות יותר, המשיכו היום (חמישי) באופן רגיל לחלוטין בהכנות לקראת משחק החוץ מול הפועל אשקלון ביום שבת, כאשר עושה רושם שאלי גוטמן ויוסי אבוקסיס יעלו עם הרכב זהה כמעט לחלוטין לזה שפתח בניצחון 0:5 על הפועל חיפה.

החלוץ, איתי שכטר, שחוזר לאט לאט לכושר משחק מלא וצפוי לפתוח על הספסל גם במחזור הקרוב. אי לכך, מי שימשיכו לאייש את התקפת האדומים הם טוטו תמוז ובן שהר, שגילה יכולת מצוינת מול חיפה ואף כבש צמד שערים, כאשר בהפועל ת"א מקווים כי הוא ימשיך להביא את הכישרון שלו לידי ביטוי גם מול אשקלון.

חדשות טובות מגיעות לאדומים מכיוונו של השוער הניגרי, וינסנט אניימה. השוער הבינלאומי היה אמור לחזור למתחם חודורוב כבר באמצע השבוע לאחר שנהנה מחופשת מולדת ארוכה בעקבות חתונת אחיו, אולם התעכב, וכעת מדווחים בהפועל ת"א כי הוא עלה על הטיסה לישראל ונמצא בדרך חזרה לפגוש את חבריו.

בהפועל ת"א אמנם נהנו מיכולת נהדרת של גליל בן שנן במחזור האחרון ואף פירגנו לו על כך שהשכיח את חסרונו של אניימה, אולם בהנחה שהניגרי ינחת כמתוכנן בשעות הלילה בישראל, הוא גם אמור לשוב אל בין הקורות באשקלון ביום שבת.

אניימה. חוזר לארץ מהחופשה (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
אניימה. חוזר לארץ מהחופשה (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE