בהפועל פ"ת מנסים להתאושש. בצעד מפתיע וממש בלתי צפוי, מאמן הקבוצה, יובל נעים, סיים את דרכו בקבוצה לאחר שבועות של מתיחות, שכנראה הכריעה את שני הצדדים, בינו לבין אחד הבעלים, תומר סיני, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE.

נעים סיים את דרכו במועדון לאחר שצבר ב-23 משחקים 31 נקודות, כולל מספר תוצאות מרשימות וביניהן הדחת מכבי תל אביב בשלב שמינית גמר גביע המדינה. הבוקר (רביעי) עוד הספיק המאמן להעביר אימון. 

לאחר שסיים את דרכו, יובל נעים אמר בראיון ראשון ל-ONE: "בסך הכל, אני חושב שההתקשרות הסתיימה בצורה יפה מבחינתנו. אמרתי לא פעם ולא פעמיים שיש לי דרך ואני הולך בה. הם חשבו קצת אחרת אבל סך הכל זה נגמר בצורה יפה, אני מאחל לקבוצה בהצלחה ואני ממשיך לדרכי".

"לא ככה חשבתי שאסיים את התפקיד שלי, אני חושב שעשינו דברים מדהימים. כל המדינה מדברת על השינוי שהקבוצה עברה ועל כל השחקנים הצעירים שהקבוצות הגדולות רוצות כבר לשנה הבאה וזה מראה על התקדמות הגדולה שהם עשו", הוסיף נעים.

נעים בראיון לאחר הפרידה מהפועל פ"ת (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
נעים בראיון לאחר הפרידה מהפועל פ"ת (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

המאמן היוצא של הפועל פ"ת אמר בנוסף: "מי שמכיר אותי יודע שאני לא מוכן לסטות מהדרך שלי גם במחיר של ללכת הביתה. לא צריך לריב, אני בטוח שאמצא את מקומי וממשיכים הלאה. אני אוהב את השחקנים בהפועל פ"ת באופן אישי וגם אלה שכביכול התעמתתי איתם זה לא היה דברים אישיים אלא לטובת הקבוצה".

"צריך להגיד מילה טובה לקהל שהתחלתי איתו ברגל שמאל אבל ככל שעבר הזמן ראו מה אני עושה בקבוצה ומה אני מוכן להשקיע בשבילה וימים יגידו. היחסים שלי עם הקהל מצויינים, אני לא אגזים אם אומר שאני המאמן שהכי אהבו ב-10 השנים האחרונות והדברים מדברים בעד עצמם. אני מרגיש הקלה גדולה, אני חושב שברגע שבנאדם מרגיש שתחושת הבטן זה לא מה שהוא רוצה וחושב, צריך לבוא בצורה חברית, לעשות פגישה ולסיים את הדברים", אמר על יחסיו עם האוהדים.

לקראת סיום אמר המאמן: "כרגע זה לא קשור בכלל לכסף, הרבה אנשים יעריכו את הדרך שלי. היחסים שלי עם גל חצור מצויינים גם אחרי שסיכמנו על סיום הקשר הוא לחץ עלי לשנות את רוע הגזירה ולחזור בי אבל אמרתי לו שזה עבר את הגבול ומבחינתי אין דרך חזרה. תומר סיני חושב דברים אחרים, הוא התחיל כבעלים ועכשיו הוא רוצה להיכנס לקטע המקצועי ואני לא מתכוון לריב עם אף אחד, אני בא לעבוד באהבה.

"אני מתעסק בשלי ומה שעשינו השנה בהפועל פ"ת זו דוגמא להרבה קבוצות שצריכות להאמין בצעירים ולא לפחד. כרגע זו לא חכמה גדולה להשאיר את הקבוצה בליגה כי התחלנו את המסע הזה עם שתי נקודות ועכשיו אנחנו עם 33 נקודות ונמצאים כפסע מפלייאוף אמצעי. אני מאחל לקבוצה להישאר בליגה כי זה מגיע לקהל שלה ואני מקווה מאוד שזה מה שיהיה". לסיום, כשנשאל איפה נראה אותו בעונה הבאה אמר בחיוך: “תחכו ותראו".

יובל נעים. &"מה שעשינו זו דוגמא להרבה קבוצות&" (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
יובל נעים. &"מה שעשינו זו דוגמא להרבה קבוצות&" (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE