עידן שריקי. מוביל את החוד של אשדוד  (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
עידן שריקי. מבוקש בהפועל ב"ש (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

הפועל ב"ש ממשיכה להתכונן לקראת משחק הליגה בשבת (19.30, קרית אליעזר) מול המוליכה מכבי חיפה. בקבוצה עסוקים בימים האחרונים במחשבות על חיזוק לחלק ההתקפי ומי שנמצא חזק על הכוונת הוא עידן שריקי.

במועדון מתכוונים להאיץ את המו"מ עם חלוץ מ.ס. אשדוד במטרה לצרף אותו לפני תום מועד העברות. הכוונה היא לשאול את החלוץ בן ה-29 עד סוף העונה ולהשאיר את האופציה עליו כשבקבוצה יודעים כי הוא הופך להיות שחקן חופשי כבר בקיץ. 

עוד נושא שהיה על הפרק בימים האחרונים הוא ההתעניינות של ויסלה קראקוב בקפטן הקבוצה מאור מליקסון שעדיין לא ברור אם המו"מ בין הצדדים יצא לפועל והקפטן יגשים את החלום האירופי שלו.

מליקסון בעצמו התייחס לעתידו ואמר: "אני לא כועס על אף אחד וגאה להיות חלק מהפועל ב"ש. זו הצעה שלא מקבלים כל יום ואני טיפה אתאכזב אם זה לא ייצא לפועל. אני אוהב את אלונה (ברקת) מאוד והיא עשתה המון בשבילי".

הקפטן הוסיף: "אני שמח פה בכל מקרה כי זה הבית שלי ואני לא רואה את עצמי בשום מקום אחר בארץ חוץ מהפועל ב"ש. קיבלתי הצעות מכמה קבוצות בארץ גם בקיץ ולא רציתי לעזוב כי אני חייב הרבה לאוהדים של הקבוצה וגם לאלונה".

"במועדון הזה באים הרבה לקראתי ואני מקווה שיבואו עוד קצת כדי שאוכל להגשים את החלום האירופי שלי. ויסלה (קראקוב) היא לא קבוצה קטנה ובכדורגל הכל קשה גם החיים בפולין, אך מצד שני אני מבין את הסיבות של אלונה", סיכם מליקסון.