הקשר הקרואטי, מירקו אורמוש, ערך הערב (חמישי) את אימון הבכורה של בהפועל ת"א לאחר שהצטרף בהשאלה לעונה אחת מהיידוק ספליט.

אורמוש אמר לפני האימון: "אני מאד מתרגש ללבוש אדום. זה שונה בשבילי כי המדים שהיו לי היו לבנים. הספקתי לשוחח עם המאמן דרור קשטן רק כמה משפטים ואני מקווה שבהמשך אדבר עם המאמן יותר ואדע באיזו עמדה אני אמור לשחק.

"קיבלו אותי מאד יפה בחדר ההלבשה למרות שזה מוזר בשבילי כי זו פעם ראשונה שאני עוזב את קרואטיה. הציפיות שלי בהפועל ת"א זה להצליח עם הקבוצה בליגה האירופית ולקחת אליפות".

המגן החדש, עומרי אטיה, שעל הצטרפותו פורסם לראשונה ב-ONE, אמר: "גם המאמן הקודם שלי, אייל לחמן, הוגדר כרס"ר, אבל דרור קשטן זה מאמן מסוג אחר, יש לו גם תארים. זו התרגשות גדולה לבוא ולשחק תחתיו. אני מקווה לקבל את ההזדמנות ולהראות מה אני יודע.

מירקו אורמוש (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
מירקו אורמוש מתרגל למדים האדומים (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

"אני עדיין מתרגש מעצם העובדה שאני כאן, הייתי אמור להיות בהפועל חיפה, זה לא הסתדר, אבל הכל יצא לטובה. לא הספקתי לדבר עדיין עם דרור. חובת ההוכחה היא עליי. במשך כל השנים קיבלתי מחמאות מהרבה אנשים שאני יכול הלהגיע לרמות האלה ועכשיו אני צריך להצדיק את זה. הגשמתי חלום והגעתי לקבוצה גדולה, ומה שיהיה הלאה זה הכל מלמעלה".

מגן הקבוצה דדי בן דיין והקשר יוסי שבחון קיבלו מהקבוצה הודעה כי הם רשאים לחפש לעצמם קבוצה חדשה. מהראשון מאוכזבים בהפועל ת"א כבר זמן רב ומזו תקופה ארוכה היה ברור כי הוא בדרך החוצה ושזמנו במועדון קצוב.

אורמוש ואבוטבול מתאמנים לאשדוד (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
אורמוש (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

סלים טועמה, בו מעוניינת מכבי פ"ת, התאמן אף הוא עם הפועל ת"א. אחיו, מוני טועמה, אמר: "טועמה לא מנהל מו"מ מול מכבי פ"ת ולא מתכוון לנהל מו"מ עם מכבי פ"ת. סלים מחזיק בחוזה עם הפועל ת"א עד סוף העונה, מתכוון לכבד אותו ומצפה שגם הקבוצה תכבד אותו. סלים מאד אוהב את המועדון והאוהדים, והוא רוצה להישאר בקבוצה, שהיא כמו בית בשבילו, עוד שנים רבות. אם הפועל לא רוצה אותו, שתגיד לו, ותשלם לו את כל הכסף שמגיע לו. בכל מקרה, סלים לא מתכוון לשחק במכבי פ"ת".

בנושא אחר, גם במחלקת הנוער של המועדון לא רגוע כאשר העירייה הודיעה לראשי המחלקה כי היא סוגרת להם את המגרש המרכזי וכי לא יוכלו לארח בו את משחק הנוער ביום שבת מאחר ואין למגרש רישיון עסק. בהפועל חששו כי ייאלצו לנדוד רחוק כדי לארח את המשחק אבל בסופו של דבר סגרו על קיומו בבת ים.
 

אטיה (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
אטיה (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE
שחקני הפועל ת&"א (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
שחקני הפועל ת&"א (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE
קשטן. יהיה עם שחקניו במשחק החשוב (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
קשטן (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE