יו"ר בני סכנין, חסן אבו סלאח, הצליח לגייס בימים האחרונים 200 אלף שקלים לתשלום המשכורות של חודש ינואר עבור השחקנים. מדובר בסכום שבחלקו הגיע מחבר הכנסת אחמד טיבי, שהעביר 40 אלף דולר, ואת היתרה העבירו קבלנים מסכנין לקופת המועדון.

השחקנים קיבלו היום (שלישי) את המשכורות וחגגו את יום הולדתם של אבו סלאח, המאמן, סלובודן דראפיץ', ומאמן השוערים, מוטי אזולאי. “יום ההולדת שלי היה ב-24 בינואר אבל דחיתי את החגיגה עם השחקנים עד שיביאו להם את המשכורות, כדי שיהיה להם מצב רוח טוב. כל מה שאני מבקש מהם כמתנת יום הולדת זה ניצחון מול הפועל פ"ת בשבת", אמר אבו סלאח.

יושב הראש עדיין לא שכח את ה-0:0 באשדוד: "חבל לי שנוצחנו ע"י השופט, מנשה משיח, במשחק האחרון באשדוד. משיח פסל לנו שער חוקי ולא נתן לנו פנדל, אנחנו מסתכלים קדימה לפ"ת. מדובר במשחק על שש נקודות מול קבוצה חזקה מאוד. גם אם חלילה נפסיד, מה שאני לא מאמין שיקרה, זה לא סוף העולם עם שיטת הקיזוז, אבל אני בטוח שהשחקנים ינצחו בבית. הם מבינים את המשמעות של המשחקים בדוחא".

יום חגיגי בסכנין. העוגה של אבו סלאח (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
יום חגיגי בסכנין. העוגה של אבו סלאח (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

אבו סלאח, כמו יתר השחקנים, יצא בקריאה נרגשת לאוהדים ואמר: “אני קורא לאוהדים להגיע למגרש, כמו שעשו מול בית"ר ירושלים. אני מרגיש את האוהדים בעיר ומאמין שיהיו כ-4,000 אוהדים שידחפו אותנו לניצחון חשוב". באיגוד השופטים לא רצו להגיב לדברים של היו"ר.

מצב הרוח בקבוצה היה מרומם במיוחד, כאשר כל הסגל יעמוד לרשותו של דראפיץ' במשחק הקרוב. המאמן יעקוב אחרי הפועל פ"ת במשחק הגביע שלה מול מכבי נתניה.