הבוקר (שישי), אחרי היום הארוך בו התפוצצה עסקת העברתו של טל בן חיים להפועל תל אביב, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, האדומים מנסים להתמודד עם ההשלכות.

אוהדי הקבוצה כועסים על הפרשה שהסעירה את המועדון וכמה מהם אמרו: ״לא רק שלא קיבלנו את בן חיים, איבדנו גם את טועמה ושיבחון, כך שבפועל נחלשנו במקום להתחזק״.

מנגד, בהפועל זועמים על טועמה ועל ההתבטאויות שלו ואמרו: ״כשטועמה עזב לפתח תקווה בשביל עוד כמה אלפי דולרים הוא גם היה סמל? שלא יעשה מעצמו קדוש מעונה, הרי פעמיים הוא עזב את הקבוצה״.

טועמה כעס כשראה את ההאשמות כלפיו ואמר בשיחה עם אחד ממקורביו: "עזבתי את הפועל כדי להתקדם לאירופה בדיוק כמו שעשו גילי, איתי וערן, אז שבהפועל לא יספרו סיפורים. הם מנסים לגרום לקהל לשנוא אותי אבל זה לא יעבוד להם, הקהל יודע בדיוק מי אני ומה נתתי לקבוצה״.

טועמה. המלחמה בגזענות ממשיכה (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
טועמה. "כשעזב בשביל כסף הוא היה סמל?" (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

טועמה אמנם נכלל ברשימת השחקנים שהועברה לאופ״א לקראת שלב הבתים בליגה האירופית, אך ברור כי הפרשה תעלה לו בהרבה דקות משחק, כאשר גם האפשרות שישלח להתאמן עם הנוער קיימת. חברו לקבוצה בעבר, גילי ורמוט, יצא להגנתו וכתב בעמוד הפייסבוק שלו: ״להאשים את סלים אחרי כל מה שהוא נתן לקבוצה בפיצוץ העסקה של טל בן חיים זה לא במקום ומאכזב לשמוע... סלים אחי אני איתך!״.

גילי ורמוט במדי משחק (האתר הרשמי) (ONE) (צילום: מערכת ONE)
גילי ורמוט במדי משחק (האתר הרשמי) (ONE) | צילום: מערכת ONE

כעת יבדקו בהפועל את האפשרות להתחזק בשני שחקנים ישראלים, כדי לעבות את הסגל לפחות למשחקי הליגה והגביע, לאחר שמועד הרישום לאירופה חלף והקבוצה התחזקה לקראת המפעל החשוב, רק במירקו אורמוש ועומרי אטיה.