עם ארבעה בישולים (ושני שערים) בארבע מחזורי ליגה, אפשר כבר לכנות את קשרה של קרית שמונה, אלרואי כהן, "השף". ועם עשר נקודות ומקום ראשון בטבלה, ניתן לומר כי הקבוצה של רן בן שמעון היא ההפתעה הנעימה של פתיחת העונה. הגושפנקא הרשמית לתואר הלא רשמי הזה הגיע אתמול (שבת) בניצחון הגדול 2:4 על הדאבליסטית, הפועל ת"א בבלומפילד.

למרות הפתיחה המוצלחת - הקבוצתית והאישית - מנסה הקשר הצעיר והמוכשר לשמור על הרגליים על הקרקע - הן קבוצתית והן אישית - ומזכיר: "המטרה היא לא להיות בתחתית. אנחנו רוצים מאוד להיות במרכז הטבלה ולתת עונה טובה. כל מה שמעבר לכך זו כבר פריבילגיה".

"לא חלמנו להיות במקום הראשון לאחר ארבעה מחזורים", מסר הקשר, "זה מאוד מפתיע, אבל עם זאת ניתן לראות שיפור ממשחק למשחק. אנחנו קבוצה מחוברת מאוד, מרבית השחקנים מכירים אחד את השני עוד מהנוער וניתן לראות זאת על המגרש. הסוד שלנו הוא בשמחה שמלווה אותנו במשחקים".

על המשחק המצוין בבלומפילד אמר כהן: "לנצח את הפועל ת"א בבלומפילד מול 10,000 אוהדים זה חלום שהתגשם, ואנחנו שמחים על כך".

כהן, שחצה את הגיל המאפשר השתתפות בנבחרת הצעירה לאחר הניצחון 0:5 על מונטנגרו (שלא סייע לנבחרת לעלות לאליפות אירופה), משתדל, לפי שעה, להצניע לכת ומטרות: "אני לא פוזל לנבחרת הבוגרת. לפני שנה לא הייתי אפילו בליגה הלאומית וימדדו אותי לפי ההמשכיות. עם זאת, ברור שאם יגיע זימון שכזה אני יותר מאשמח".

שחקני ק"ש חוגגים את הניצחון הענק (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
שחקני ק"ש חוגגים את הניצחון הענק (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

כהן התייחס גם לפרשת חקירתו של חברו לקבוצה, שלומי אביסדריס: "ברור שזה משפיע מבפנים. שלומי הוא חבר קרוב והבנאדם הכי מצחיק שאני מכיר. אנחנו מופתעים מאוד, אבל צריך לזכור שזו רק חקירה ואני מאמין שהוא ייצא מזה".

שבחון (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
שבחון (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

שביעות רצון בקבוצה: "נתנו משחק ענק"
בקרית שמונה חגגו את הניצחון הגדול על הפועל ת"א במסעדת הבשרים "וול-דן", שבתל אביב. היום (ראשון) נהנים השחקנים מיום חופש ומחר ישובו לאימונים. בקבוצה קיבלו בסיפוק רב את הניצחון אמש וציינו: "נתנו משחק ענק, החוכמה להמשיך כך וצריך לזכור שיש לנו עוד מספר רב של שחקנים פצועים שיעניקו לקבוצה עומק".

בן שמעון (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
בן שמעון (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

במסגרת פרוייקט עידוד ההתיישבות של המשרד לפיתוח הנגב והגליל תשתתף קרית שמונה במשחק ידידות נגד הפועל ב"ש ביום שלישי בשעה 16:00, מפגש של קבוצה צפונית עם קבוצה דרומית, שיהווה את האירוע המרכזית של אותו יום.