מגרלשווילי. יש לו בטן מלאה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
מגרלשווילי. יש לו בטן מלאה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

עונת 2011/12 הסתיימה אך מבחינתו של ראובן עטר ושל מספר שחקני מכבי חיפה, זו שהחלה כעת לא פחות חשובה. חיים מגרלשווילי הוא אחד השחקנים עליהם החליט המאמן החדש של מכבי חיפה לוותר למרות שיש לו  חוזה בקבוצה.

מגרלשווילי ומכבי חיפה ייאלצו להגיע להבנות כספיות בדרך של השחקן לתחנה הבאה שלו. המגן השמאלי יזכור את העונה הזאת יותר בזכות החצי השני בבית"ר ירושלים ולא בזכות החצי הראשון בחיפה אליה הגיע בקיץ שעבר עם לא מעט תקוות. המגן עבר בינואר לבית"ר ואחרי תקופה קצרה הפך לאחד השחקנים המשמעותים במירוץ המטורף שעשתה בסופו נשארה בגדול בליגה.

על ההחלטה של עטר שלא לצרפו לסגל חיפה אמר המגן ל-ONE: "אני לא מופתע וזכותו של עטר לקבל כל החלטה שירצה. בלי קשר, אחרי מה שעברתי השנה בחיפה לא רציתי להמשיך. לא נהניתי לרגע אחד בחיפה וזה לא סוד. לא אמרו לי את האמת לאורך כל הדרך. נפגעתי מאוד מאלישע, נפגעתי מזה שלא קיבלתי צ'אנס כמו שצריך".

מגרלשווילי המשיך וקבל על המאמן: "אלישע כל הזמן מתהדר בזה שהוא נתן צ'אנס שווה לכולם אך הוא אפילו לא ניסה אותי והשיא היה כאשר טאלב היה פצוע מספר משחקים ואני, שמשחק מגן שמאלי טבעי, לא קיבלתי הזדמנות למעט עשרים דקות ששיחקתי בסכנין. ראיתי שאין לי עם מי לדבר, לא הכרתי את אלישע לפני ואני לא מבין עד עכשיו את הראש שלו. ציפיתי ליחס אחר ממנו, התאמנתי טוב, השקעתי והתנהגתי כמו מקצוען. הייתי נשאר אחרי אימונים עובד קשה ולא רואה שום סיבה מדוע אני לא משחק. אבל הכל לטובה".

אלישע לוי (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אלישע לוי (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

על מה שעבר על מכבי חיפה בזמן שהוא היה במועדון ועל כך שהקבוצה לא הגיעה לאירופה אמר: "לא מתאים בכלל למועדון כמו מכבי חיפה לסיים בלי אירופה. אני לא יודע מה היה בשנים הקודמות, אבל השנה ההתחלה הייתה ממש גרועה. דברים לא התחברו, התעסקו בכל מיני שטויות, היו הרבה סיפורים ולא עסקו בכדורגל נטו. בתקופה של רוני לוי היה יותר טוב בחיפה, ככה אני מרגיש. זה מה שאני חושב ולא בגלל שלא שיחקתי. בתקופה של רוני היה לי כיף יותר להגיע למועדון הזה, מאז השתנו הרבה דברים".

על המעבר לבית"ר אמר: "באתי אחרי חצי שנה שלא שיחקתי, בהתחלה היה מצב קשה, אבל מאז שאלי כהן הגיע היה שינוי מטורף. אני שמח מאוד כי אלי נתן לי אישית את כל הכלים והקרדיט. למדתי ממנו הרבה בשלושה חודשים. הקהל בירושלים זה אחד הדברים המדהימים שיש בכדורגל הישראלי. יש בטדי אווירה מדהימה, אני מרגיש שקיבלו אותי בחום. אני חייב יותר מכל לאלי כהן וז'אן טלסניקוב שהם צמד מדהים ששינו מקצה לקצה את הקבוצה והצילו לכל אחד מאיתנו את הקריירה".

מגרלשווילי מעיף את יצחקי באוויר (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
מגרלשווילי מעיף את יצחקי באוויר (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

המגן סיכם עם הפנים לעונה הבאה: "יש לי חוזה במכבי חיפה, אבל אני לא רוצה לעשות טעות כמו בשנה שעברה, אני מעדיף את החולצה של בית"ר. אני מקווה למצות את האופציה איתם, בארץ יש כמה הצעות, מה שבטוח הוא שלפחות בשלב הזה לא אשחק אצל אלישע בב"ש"