קלינגר מחכה לאסולין באוסטריה (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
קלינגר מחכה לאסולין באוסטריה (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

חלוץ הפועל באר שבע, ליאור אסולין, המריא היום (רביעי) אחר הצהריים למינכן ומשם יצטרף בעוד מספר שעות לחבריו במחנה האימונים בעיירה סיפלד שבאוסטריה. המחנה של הקבוצה החל כבר אתמול, אך אסולין נשאר בישראל בשל צו עיכוב שמנע ממנו לעלות אמש על הטיסה.
 
עורכי דינו של השחקן, עוה"ד לוי-סבח יהודית ועו"ד אלי מור הגיבו לפרסומים בדבר צו העיכוב כנגד החלוץ והוציאו תגובה רשמית ובה נכתב: "אנו מבקשים לציין, כי אין כל קשר בין הצו שהוצא זה מכבר כנגד מרשי לבין אשתו".

"צו עיכוב היציאה מן הארץ לא הוטל על ידי אשתו של מרשי, אלא בשל מחלוקת עסקית שהיתה למרשי. הצדדים, בשיתוף פעולה עם עורכי דינו של ליאור אסולין, הגיעו להסכמות ובהתאם לכך צו העיכוב בוטל", הוסיפו בשניים בהודעה הרשמית.

בנוסף ביקשו עורכי דינו של החלוץ לציין, כי אסולין עדיין נשוי למורן, אלא שהצדדים חיים בנפרד ומנהלים הליכים משפטיים. במועדון סייעו רבות להסרת צו העיכוב ויכולים כעת לנשום לרווחה, כשאסולין נמצא בדרכו למחנה.

קלינגר (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
קלינגר (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

צמג הגנאים ג'יימס ביסו ואיברהים בסיט עלו אף הם על טיסה ויצטרפו לקבוצה בהמשך הערב. כזכור, ביסו ובסיט לא עלו על הטיסה בשל בעיות באישורי הכניסה של השניים והם יעשו את דרכם בטיסה לאוסטריה.
 
הקבוצה תקיים היום צמד אימונים במטרה להכניס את השחקנים לכושר משחק, כשניסוי הכלים הראשון שלה על אדמת אוסטריה יהיה ביום שישי הקרוב, מול קבוצה מהליגה השלישית המקומית.