קשר/חלוץ הפועל חיפה, ערן לוי, שחתם אמש (שלישי) על חוזה לשנה אחת בהפועל חיפה, יחל להתאמן מחר בקבוצה. לוי חוזר לקבוצה שבמדה כבש במשך שלוש שנים 32 שערי ליגה וירוויח 135 אלף דולר.

לפני האימון מחר, לוי אמור להתקבל על ידי הצוות המקצועי בראשותו של ניצן שירזי, שנתן אור ירוק למהלך. לוי אמר היום ל-ONE: "אני שמח ומתרגש לחזור להפועל חיפה. לאורך כל השנה האחרונה אמרתי ואני חוזר על זה שוב, שהפועל חיפה זה הבית שלי. זה המקום שנתן לי את הבמה ואני כבר מתרגש לפגוש שוב את האוהדים".

"אני רק רוצה להודות לניצן שירזי שנתן בי את האמון ואני בטוח שנעשה בהפועל חיפה עונה טובה יחד עם השחקנים הצעירים והמנוסים שיש לה", הסביר לוי. "אני כבר מחכה לרגע ששוב אלבש את המדים האדומים-שחורים ונעלה על המגרש. להפועל חיפה יש מטרות העונה ואני אהיה חלק מאותן מטרות".

בהפועל חיפה בירכו על ההחלטה של יואב כץ ושירזי להחזיר את ערן לוי. גם בקרב השחקנים יש תמימות דעים שלוי יכול לשדרג את הקבוצה בצורה משמעותית, בטח כאשר עדן בן בסט עזב. מספר שחקנים יצרו קשר עם השחקן ובירכו את לוי על חזרתו להפועל.

ערן לוי במדי הפועל חיפה. חוזר לקבוצה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ערן לוי במדי הפועל חיפה. חוזר לקבוצה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

הפועל חיפה המשיכה להתאמן היום ללא אמיר אבו ניל החולה. גם הבלם גולן חרמון לא נטל חלק באימון בגלל תקלה טכנית ברכבו. בנוגע לשוער אמיר אדרי, כרגע ישנם פערים כספיים בין הצדדים.