בן חיים. ככל הנראה ייעדר מול סכנין (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
בן חיים. ככל הנראה ייעדר מול סכנין (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

יומיים לאחר ההפסד המאכזב בגמר גביע הטוטו לעירוני קרית שמונה ולפני המשחק מול בני סכנין בליגה, שבה היום (שישי) מכבי פתח תקווה להתאמן לקראת המפגש מול קבוצת התחתית באיצטדיון רמת גן.

בקבוצה ממלבאס השאירו את ההפסד מאחור וכעת כל תשומת הלב מופנית לעבר המשחק מול סכנין, כאשר המטרה הברורה היא לחבר ניצחון נוסף לניצחון במחזור האחרון על בית"ר ירושלים בטדי.

הבשורה הרעה לאוהדי הקבוצה היא היעדרותו הצפוייה של החלוץ טל בן חיים, שסובל ממתיחה בשריר הירך האחורי. בן חיים, שפתח ביום רביעי האחרון, מתח את שריר הירך האחורי והוחלף במהלך המחצית השנייה, לא התאמן עם חבריו ורק מחר יידעו בצוות המקצועי אם הוא יעמוד לרשות הקבוצה, אך עם זאת, ההערכות בפתח תקווה פסימיות מאוד והסיכויים של החלוץ להיכלל בסגל קלושים מאוד.

גם עומר גולן נעדר מהאימון עקב פגיעה קלה בקרסול ובקבוצה החליטו שלא לסכנו על מנת לא להחמיר את מצבו. בכל אופן, גולן צפוי לשוב מחר לאימונים ולעמוד לרשותו של פרדי דוד.

מי שבוודאות לא יעמוד לרשות הצוות המקצועי הוא הבלם ניצן דמארי, שממשיך לסבול מדלקת בכף הרגל והיום הוא קיבל עוד זריקה שאמורה להקל על הכאבים. במקביל, הבלם שמקבל טיפולים מהצוות הרפואי, צפוי להיעדר לתקופה של שבועיים עד חודש ומי שימשיך למלא את מקומו הוא מוראד מגמאדוב הוותיק.

מחר תערוך הקבוצה את האימון המסכם לקראת המשחק מול סכנין והחיסרון הצפוי של בן חיים עשוי להחזיר להרכב את הקשר הצעיר רועי בקל, שהיה חולה בימים האחרונים ועלה כמחליף מול קריית שמונה. גם מיכאל זנדברג עשוי לקבל את חולצת ההרכב במקום החלוץ, אך תמונה ברורה יותר תתקבל מחר באימון המסכם.