ערן לוי באימון. יחתום לעוד עונה? (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ערן לוי באימון. יחתום לעוד עונה? (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

חלוץ הפועל חיפה, ערן לוי, התאמן היום (חמישי) כרגיל, זאת במקביל לבקשתו להשתחרר מהקבוצה. כפי שפורסם לראשונה ב-ONE,  לוי ביקש לעזוב ואתמול שוחח בנושא עם יואב כץ וטל בנין.

האחרון לא מעוניין להשאיר את לוי בכוח ולעומת זאת הבעלים יואב כץ והמנכ"ל אפרים גבאי לא ששים לשחרר את החלוץ. למרות בקשתו של הקשר, כץ דווקא מתכוון להאריך את חוזהו של ערן לוי בעונה נוספת. 

הבעלים אמר ל-ONE: ”אני מבין את ערן ואת רחשי ליבו, אני מאד רוצה שערן ימשיך פה עונה נוספת. אני מקווה מאד שהוא יענה להצעה. ערן שחקן חשוב למועדון ואנחנו רוצים לראות אותו כאן מעבר לעונה הנוכחית".

במקביל, בהפועל חיפה חושדים שהצעה מפתה של קבוצה בליגת העל היא זו שגורמת לקשר לרצות ולעזוב כבר עכשיו.

גורם בקבוצה אמר: "מוזר שדווקא בימים כאלה שערן חזר להתאמן ולהציג יכולת טובה הוא רוצה ללכת ולעזוב למקום אחר. כנראה שיש לו הצעה מקבוצה בליגה שנמצאת באזור שלנו ורוצה להחליש אותנו.זה לא פשוט היום לתת לו לעזוב אבל אי אפשר כרגע להשאיר את לוי בכוח אם ימשיך להתעקש".

לוי מצידו, העביר מסר חד וברור שההחלטה שלו לעזוב נובעת מהיחס שהוא מקבל בקבוצה: "לא ייתכן שכאשר אני מבקיע אני טוב לקבוצה וכאשר אני בכושר פחות טוב כל חיצי הביקורת יופנו אלי כאילו שאני הבעיה. מי שלא יודע להעריך אותי ורק לצייר אותי כבעייתי כשנוח לו אז גורם לי לחשוב שעדיף לי לעזוב", אמר ללוי בפגישה עם אנשי המועדון.

החלוץ המונטנגרי ג'ורג'י קרקליץ ינחת היום ויצטרף לאימונים לצורך התרשמות. ולדימיר גלושצ'ביץ' החל באימונים אבל לא יהיה כשיר לב"ש כאשר אושרי רואש ערך אימון קל ועדיין בספק למשחק מול ב"ש. המגן הימני, עאהד עזאם, מוצהב וישחק עם הנוער בדרבי במחזור הקרוב.