אבו ריא.
אבו ריא. "רציתי לחזור ולהשתלב בסכנין" (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

החלוץ מוחמד אבו ריא קיבל היום (שישי) הודעה שהוא משוחרר מבני סכנין והוא רשאי לחפש אחת אחרת.

אבו ריא בן ה-22 ששיחק בעונה האחרונה בליגה הלאומית במדי ג'ת אל-אהלי בה כבש 10 שערים בכל המסגרות, קיבל בהפתעה גמורה את ההחלטה לשחררו ואמר ל-ONE: "אני מאוד מאוכזב מההתנהלות של סכנין כלפיי, לא ציפיתי ליחס כזה אחרי שבעונה הקודמת כבשתי במדי אום אל פאחם שישה שערים בליגה ועוד ארבעה שערים בגביע הטוטו".

אבו ריא הנסער הוסיף: "חזרתי במטרה להתשלב בקבוצה, הייתי אחד הטובים באימונים וברגע שהביאו את אוהד קדוסי החליטו לוותר עליי והשאירו אותי ללא קבוצה. קיבלתי הצעה טובה מהפועל ר"ג בתחילת העונה ויכולתי לעבור אבל העדפתי לשחק בבית, בסכנין, ועכשיו מודיעים לי שזה לא מתאים. אני מקווה שאמצא קבוצה. כרטיס השחקן שייך לי וכבר לא שייך לסכנין, מה שיכול להקל על המעבר שלי לכל קבוצה שתרצה אותי".

בתגובה לדברים יו"ר בני סכנין, שאהר חלאילה אמר: "הודענו לאבו ריא שהוא לא נמצא בתוכניות של המאמן אחרי שלא התאים מקצועית לקבוצה".

שאהר חלאילה (עמית מצפה)
שאהר חלאילה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

אתמול קיימה סכנין משחק אימון בו נפרדה ממכבי הרצליה ב-0:0. סכנין שיחקה ללא שני שחקני הרכש אריק גאו, שאמור לקבל את השחרור הבינלאומי מגאנה, ואוהד קדוסי.

המגן עודד אלקיים קיבל הודעה להסדיר את שחרורו מהפועל חיפה עד יום ראשון לפני שהקבוצה תצא למחנה אימונים בבולגריה. בסכנין טוענים כי יש הסכמה עם חיפה לגבי גובה דמי ההשאלה של השחקן.

עודד אלקיים. &
עודד אלקיים (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

שלומי דורה ממשיך לחפש מגן שמאלי וקשר אחורי. מכבי ת"א מנסה להאיץ בדורה לקחת את סידיבה אבל בסכנין כבר לא מתלהבים לעשות מהלך שכזה, אחרי שהקשר העדיף את מכבי פ"ת, שהחליטה בסופו של דבר לוותר עליו.