פרסום ראשון: מצעד המאמנים בבני סכנין בעונת 2010/11 יימשך שכן שהנהלת הקבוצה החלה לחפש מחליף לחיים לוי בעקבות ההפסד 3:2 למכבי פ"ת. המאמן שימונה במקום לוי יהיה השלישי של סכנין מתום העונה שעברה.

את הקיץ פתח בסכנין מרקו בלבול, שהחליט להתפטר מסיבות אישיות, לאחר מכן מונה יובל נעים, שעזב את הקבוצה לאחר עימות מתוקשר עם ההנהלה ואחריו הגיע חיים לוי, שלא מספק את הסחורה וככל הנראה יפוטר לאחר ארבעה מחזורים בלבד.

מדובר בהחלטה עקרונית של מרבית חברי ההנהלה שהגיעו למסקנה שלוי לא מתאים לקבוצה. ההחלטה התקבלה בעיקר בשל העובדה שבהפסד למכבי פ"ת לוי בחר להעלות הרכב הגנתי עם חלוץ אחד, אחמד קאסום.

לסכנין יש אפשרות להיפרד מלוי ללא פיצוי כספי וברגע שיימצא מחליף ראוי, המאמן יקבל הודעה רשמית על פיטוריו. בסכנין לא רוצים לטעות בבחירת המאמן והפעם מבקשים לצרף מאמן בעל שיעור קומה. אחד השמות שעלו לאחרונה היה שמו של מרקו בלבול.

חיים לוי. ככל הנראה הולך הביתה (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
חיים לוי. ככל הנראה הולך הביתה (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

לוי עדין לא קיבל הודעה רשמית בנושא, אבל המאמן מוכן לכל תרחיש. בהנהלה אמרו הערב ל-ONE: "חיים לוי לא סיפק עד כה את הסחורה ואין הרבה מה לעשות, אלא לחפש מאמן אחר. התוצאות עד עכשיו מצביעות על נקודה מ-12 אפשריות וזה מאזן רע מאוד. אי אפשר להמשיך כך, רק שכרגע אין לנו ממש מועמדים שיכולים לבוא. נצטרך הפעם לחשוב היטב את מי להביא".

חיים לוי החליט לא לערוך אימון ביום ראשון מתוך ידיעה שיתכן ועד ויהיה שינוי במעמדו. גם בקרב השחקנים יש תמימות דעים ודיבורים שיש לעשות שינוי למרות שמכבדים ואוהבים את לוי כבן אדם. אחד השחקנים אמר: "ברגע שלוי חתם על הסכם שניתן לפטר אותו בכל שעה וללא פיצוי טבעי שכאשר לא הולך הוא יהיה הראשון שישלם את המחיר. חבל כי סה"כ מדובר בבן אדם טוב".

מרקו בלבול. רכש שני למאמן מכבי פ&"ת (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
מרקו בלבול (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

לוי עוד שמר על אופטימיות אחרי ההפסד למכבי פ"ת: "ללא ספק הפסדנו על שטויות וזה אכזרי מאוד. המעמד שלי יציב ועובדה שאני פה. מה שתחליט ההנהלה אני אקבל וזה הכל. התקשורת חייבת להבין שאני קיבלתי את הקבוצה ארבעה ימים לפני שהתחילה הליגה ושלא תהיינה אי הבנות או סיפורים. לא יכול להיות שכל חודש יחליפו מאמן".