דראגן סטויקיץ´. חזר מהשעיה (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
דראגן סטויקיץ´. חזר מהשעיה (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

השוער הקרואטי של מ.ס. אשדוד, דראגן סטויקיץ', חזר מעונש הרחקה ועשוי לפתוח בשער הקבוצה מול מכבי תל אביב ביום שני. אשדוד קיימה היום (שישי) אימון נוסף במסגרת הכנותיה למשחק (20:00, אצטדיון ה-י"א).

סטויקיץ' הורחק במשחק הליגה הקודם של הקבוצה בנתניה כבר לאחר 11 דקות וריצה את ההשעיה במשחק גביע הטוטו בבאר שבע. חזרתו של הקרואטי מהווה כאב ראש חיובי למאמן ג'ון גרגורי, שאמר בעבר כי לאשדוד יש שלושה שוערים ברמה גבוהה מאוד - יוסי שקל, אופיר מרציאנו וסטויקיץ'.

לפני פתיחת המשחק תקיים אשדוד טקס לכבודו של מאמן מכבי תל אביב ומאמנה בעבר, יוסי מזרחי, במהלכו יקבל זר פרחים ושי מטעם המועדון, בו ישנם רבים שמתגעגעים לנוכחותו על הספסל האשדודי, כל זאת מבלי לפגוע במאמן החדש שהגיע במקומו, ג'ון גרגורי, שיצר אווירה טובה מאוד בקבוצה.

באשדוד מצפים לראות את האצטדיון מלא ביום שני, לאחר זמן רב שזה לא קרה. לא רק היריבה האטרקטיבית אמורה למשוך את הקהל המקומי, אלא יכולתה של מ.ס. אשדוד והעובדה כי שחקני בית רבים עולים בהרכב הפותח. מכירת כרטיסים מוקדמת לטובת אוהדי אשדוד תתקיים החל מיום ראשון בשעות הצהריים ב"קפה צמרת" שבעיר הנמל.

הקהל של אשדוד. מחכים להם ביציעים (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
קהל אשדוד (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

במהלך האימונים האחרונים גרגורי ביקש מחניכיו לחשוב כל העת על אופציית המסירה קדימה ולנסות להפתיע את מרכז ההגנה של מכבי תל אביב. גם שחקני ההגנה של אשדוד תורגלו שוב ושוב בבעיטות לשער ממרחק, כשנראה כי אשדוד מתכוונת ללכת על ניצחון ולא תסתפק בתוצאת תיקו ביתית מול היריבה הבכירה.