קפילוטו (במרכז). אשדוד לא ויתרה עליו (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
קפילוטו (במרכז). אשדוד לא ויתרה עליו (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE

חלון ההעברות עומד להיסגר בעוד פחות מ-24 שעות ובעקבות התבוסה הצורבת, 5:0 שספגה מ.ס. אשדוד בבאר שבע בשבת האחרונה, מנסים ראשי הקבוצה להאיץ את ניסיונות חיזוק הסגל של איציק עובדיה וג'ון גרגורי.

באשדוד מחפשים חיזוק הולם לעמדת הבלם, בה נותר חלל גדול עם עזיבתו של מתן אוחיון לשרלרואה הבלגית. מי שמועמד להצטרף לאשדוד בכפוף לשחרור שלו ממכבי ת"א הוא ניסו קפילוטו. הצהובים הבטיחו לתת תשובה לאשדוד עד מחר בבוקר. התשובה מתעכבת בעקבות היעדרותו של ניבאלדו מהסגל של מאמן הצהובים, מוטי איווניר.

ביממה הקרובה צפויה להיסגר עסקת העברתו של החלוץ הבולגרי, דימיטאר מקרייב, לקבוצת קריליה סובטוב הרוסית תמורת סכום של כ-600,000 יורו. מקרייב נמצא באנטליה, שם קיימו הרוסים מחנה אימונים ונשאר שם למשחק של נבחרתו מול אסטוניה ביום רביעי.

המאמן איציק עובדיה צפה במשחק האימון בין הפועל ת"א לקבוצת הנוער של האדומים, זאת על מנת להתרשם מהחלוץ האוקראיני, אנטון קאראמר, שנבחן בשורות הפועל.

כזכור, אתמול צירפה אשדוד לשורותיה את עידן סרור ואת החלוץ הבלגי, כריסטוף במבלה, שיחלו להתאמן במדים האדומים-צהובים כבר מחר, במשחק אימון מול קבוצת הנוער. הקשרה הניגרי, עמנואל סארקי, שהחזיק בהצעה מקבוצה בקטאר והיה מעוניין לעזוב את הקבוצה, מחוזר בימים אלו על ידי השכנה מדרום, הפועל אשקלון.