ג´אקו ערפאת. יסיים את העונה ביציע? (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ג´אקו ערפאת. ימשיך לשבת ביציע (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

מכה להפועל עכו. בבדיקה שעבר החלוץ ג'אקו ערפאת התברר שהסדק בעצם הבריח לא התאחה והשחקן ייעדר בין שבועיים לשלושה שבועות נוספים. החלוץ יחמיץ את המשחקים מול הפועל ר"ג, הפועל חיפה וככל הנראה גם המשחק מול הפועל אשקלון.

מי שאמור להיכנס לנעליים הגדולות של ערפאת הוא חלוץ הרכש, אבי כנפו, שערך היום אימון בכורה בקבוצתו החדשה.

בעכו כועסים על יניב לוזון
בהפועל עכו כועסים מאוד על דרך התנהלותו של הקשר יניב לוזון, שסיכם את תנאיו בקבוצה, אבל מיד כאשר קיבל את טופס השחרור מבני סכנין בחר ללכת להפועל פ"ת. בין עכו ללוזון היה זיכרון דברים על חוזה לשנתיים וחצי. בעכו אמרו הבוקר: "בושה שככה מתנהג שחקן אחרי שכבר סיכם כאן את התנאים. לצערנו ככה זה לפעמים אצל שחקני כדורגל".

בתגובה, אמר לוזון ל-ONE: "אני יכול לאשר שהיה לי סיכום בעל פה עם עכו אבל לפעמים בכדורגל יש דברים בלתי צפויים, בסך הכל קיבלתי חוזה טוב בעכו ומבחינתי הכל היה סגור, אך קרו דברים שלא קשורים רק בי. אשתי בשמירת הריון וצריך להיות לי ילד בדרך וחשוב למשפחה שאשחק קרוב. ברגע שקיבלתי הצעה מהקבוצה שבה גדלתי זה פיתה אותי מאוד. אני מאוד מכבד את עכו ואת היו"ר ציון ויצמן ומצטער שזה לא יצא לפועל, אני מאחל לעכו הצלחה מכל הלב".

המאמן אלי כהן ספג ביקורת על ניהול המשחק שלו מול הפועל ת"א. הביקורת באה אחרי שכהן החליט לשנות סגנון משחק ולעלות עם שלושה בלמים. לדעת לא מעט שחקנים בקבוצה, כהן היה חייב להעלות מערך של 4-5-1, שהצליח עד כה. לא היה ברור מדוע כהן התעקש שלא לפתוח עם קשר אחורי דוגמת ליעד אלמליח ועם החלוץ ניקולס פלצ'וק.