בנון מול גולסה ורפאלוב. ינוח עד ינואר (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
בנון מול גולסה ורפאלוב. ינוח עד ינואר (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

מכה לסלובודאן דרפיץ' ובני סכנין לקראת ההכנות למשחק מול מכבי חיפה בשבת עם היוודע דבר פציעתו של הקשר/בלם חיים בנון.

אחרי בדיקות שערך אצל מספר רופאים ייאלץ חיים בנון לעבור ניתוח בגבו בעקבות פריצת דיסק. בנון אמור לעבור עד סוף החודש את הניתוח בתקווה שהניתוח יעבור בהצלחה הערכה היא שהשחקן יחזור לפעילות הדרגתית רק בינואר.

בנון שוחח בנושא עם המאמם דרפיץ' שאיל לשחק החלמה מהירה. חיים בנון: "אני מקווה מאוד שהניתוח יעבור בהצלחה. אני יודע שכולם אומרים שניתוח כזה הוא מסוכן אבל הבנתי מהרופאים שאין לי מה לחשוש. אני מקווה שאחרי הניתוח אעבור כמה שיותר את תקופת ההחלמה ואחזור למגרשים".

בצד המקצועי, מאמן בני סכנין, סלובדאן דרפיץ', עשוי להעלות מול מכבי חיפה הרכב זהיר עם חמישה קשרים וחלוץ בודד. נכון לעכשיו נראה שאת עמדת החלוץ יאייש עובידה זבידאת הצעיר שיכול לנצל את מהירותו מול ההגנה של מכבי חיפה.

בקישור אמורים לשחק חאלד חלאילה, דראין מטאיץ', נסטיה צ'ה, חאמד גנאים ואחמד קאסום. בסכנין מצפים לשיפור משמעותי ביכולתם של השניים האחרונים אחרי שבשנה שעברה גילו יכולת גבוהה. בהגנה ימשיך לואב כיאל לקבל קרדיט כמגן ימני.

לואב כיאל הוא בן דודו של שחקן סלטיק, בירם. ללואב חוזה לשנתיים נוספות במכבי חיפה ועד לסיומו יצטרך להוכיח את יכולתו בסכנין.

לואב כיאל (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
לואב כיאל (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

"מרגש אותי מאוד לשחק מול קבוצת נעוריי אבל אני חושב רק על הצלחת סכנין. אני מאמין שאנחנו מספיק טובים כדי לנסות ולהפתיע את חיפה ובכך לצאת לדרך חדשה", אמר לואב, שהמשיך: "חומר השחקנים שלנו טוב. ניצחון אחד והכל כאן ישתחרר לטובה. אנשים כאן לא שכחו לשחק ואני מקווה שכבר מול חיפה נצליח להראות שאנחנו שווים כי אנחנו יכולים לשחק מול כל יריבה בצורה שווה".

על תפקידו כמגן ימני אמר השחקן: "זה אומנם לא התפקיד הטבעי שלי אבל בעונה שעברה, כאשר שיחקתי במכבי אחי נצרת, עשיתי את התפקיד בהצלחה. אני אעשה את הטוב ביותר עבור סכנין. חשוב שאצליח לשחק בכמה תפקידים אבל יותר חשוב שננצח את חיפה ושתהיה כאן אווירה שונה".

אוהדי סכנין (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי סכנין (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

בסכנין יש תכונה מיוחדת לקראת המשחק ובמועדון מצפים לקהל גדול יחסית שיגיע לדוחא על מנת לתמוך בקבוצה.