אגייאר עם האוהדים. "אנחנו צריכים להתנהג בהתאם" (צילום: מערכת ONE)
אגייאר עם האוהדים. "אנחנו צריכים להתנהג בהתאם" | צילום: מערכת ONE

הספונסר של של בית"ר ירושלים, גומא אגייאר נפגש עם מספר אוהדי הקבוצה, על רקע התקרית המבזה במסיבת העיתונאים שנערכה עם אבי לוזון ונשיא אופ"א, מישל פלאטיני. חלק מהאוהדים שפרצו למסע"ת נכחו אף הם בפגישה.

בפגישה בין האוהדים לאגייאר דובר על כך כי ידוע שיש בעיות בין בית"ר להתאחדות, המשטרה והשופטים. בנוסף הוזכרה העובדה כי האוהדים מעולם לא ישבו בצורה מסודרת כדי לנסות ולפתור את הבעיות מול ההתאחדות.

אגייאר מתכנן להרים את הכפפה וליזום מהלך בו ייפגשו האוהדים עם נציגי המשטרה והתתאחדות במטרה לשנות את ההרגשה בקרב אוהדי בית"ר על קיפוח מצד ההתאחדות לכדורגל והמשטרה. מטרת הספונסר היא לטפל בדברים בצורה אחרת ואחראית.  

לאחר הפגישה הצטרפו האוהדים לאגייאר לתפילה בכותל. הספונסר הבהיר לאוהדים את המסר אותו הוא היה מעוניין להעביר ואמר להם: "אני אמשיך ללוות את הקבוצה, תעזרו לי לעזור לכם להביא כמה שיותר משקיעים לבית"ר ירושלים".

"המטרה שלנו היא אירופה וזה ייעשה רק אם נפעל בדרכים המקובלות של האוהדים ע"י תמיכה לגיטימית ואם אנחנו רוצים להפוך לקבוצה ברמה של אירופה צריך להתנהג בהתאם, בצורה מכובדת ואם יש מחאות הם יקרו בצורה לגיטימית", הוסיף אגייאר.

&" (צילום: מערכת ONE)
&" | צילום: מערכת ONE

החלוץ, ברק יצחקי והקשר עידן ורד יזכו למנוחה בימים הקרובים בעקבות פציעות. השניים צפויים לחזור ולהתאמן בתחילת השבוע וההערכה היא ששניהם יוכלו ליטול חלק במשחק הליגה מול בני יהודה תל אביב. שניים נוספים שלא שיחקו בהפסד לבאר שבע ויחזרו להרכב הפותח מול הקבוצה של גיא לוזון הם שמעון גרשון ועידן טל.