קשר הפועל פתח תקווה, גיא דיין, עבר ניתוח ארתרוסקופיה אצל רופא הקבוצה, ד"ר גיא מורג, בשל הקרע במיניסקוס ממנו סבל בחודשיים האחרונים. יש לציין כי הקשר סבל מכאבים חזקים לאורך כל התקופה האחרונה אך החליט לבצע את הניתוח רק בסיום העונה על מנת לעזור לקבוצה במאבקי ההישרדות שלה.

הקשר שכבש העונה  ארבעה שערי ליגה ובישל שלושה נוספים, גובס לחמישה ימים ולאחר מכן התבקש לנוח כשבועיים שלאחריהם יוכל לחזור לפעילות לקראת תחילת אימוני הקבוצה.

בנוגע לעתידו בקבוצה יש לציין כי לקשר יש אופציה להמשיך את ההתקשרות גם לעונה הבאה אך לאור חוסר ההוודאות הניהולית עדיין לא מימשו אותה. יחד עם זאת גורמים במועדון רמזו לדיין כי ישמחו לראות אותו במלאבס גם בעונה הבאה וכי הפך לאחד הברגים החשובים בקבוצה.

על העונה הארוכה שעברה הקבוצה ועל העתיד אמר דיין: "קודם כל אני שמח שנישארנו בליגה בסופו של דבר אחרי תקופה לא פשוטה שעברה על המועדון. אני לא יכול להסביר את הנפילה שלנו אבל שמח שידענו להתעורר במשחק נגד אשקלון ובמשחקי המבחן נגד כפר סבא והשלמנו את המשימה כי הפועל פתח תקווה זה מועדון ענק שחייב להיות בליגת העל, כי בלי המלאבסים הליגה לא תהיה אותה ליגה".

גיא דיין. עובר להפועל עכו (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
גיא דיין: "שמח שנישארנו בליגה" (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

הקשר הוסיף: "אני שמח שהניתוח עבר בהצלחה כי עברה עליי תקופה לא קלה עם כאבים חזקים אבל לא הייתי מוכן אפילו לחשוב על האפשרות לשבת בצד במשחקים האחרונים והחשובים של העונה. אנשים לא יודעים אבל לפני כל משחק קיבלתי זריקה במשך חודשיים כדי להקל על הכאבים".

גיא דיין מול איתי עוזרי (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
גיא דיין מול איתי עוזרי (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

"אני מקווה שעונה הבאה תהיה לנו עונה טובה יותר ושלא נצטרך להיות במאבקי התחתית כי זה לא מגיע לקהל המדהים שיש לנו. בנוסף, יש גם את האצטדיון החדש והיפה שבונים אז מגיע לקהל שלנו לחגוג בו ניצחונות ולא לספוג הפסדים", סיכם דיין.

הערפל סביב עתידה הניהולי של הפועל פתח תקווה עדיין באוויר לאחר שהפגישה בין מאיר שמיר לאחד מהבעלי הקבוצה, גל חצור, שהיתה אמורה להתקיים בין השניים נדחתה ותיערך ככל הנראה בימים הקרובים.

גל חצור (ONE) (צילום: מערכת ONE)
גל חצור (ONE) | צילום: מערכת ONE

כזכור, חצור הודיע כבר לפני שבועיים על עזיבת הקבוצה בסיום העונה אך מאז ההודעה הרשמית קיים עליו לחץ רב מהאוהדים ושחקנים רבים על מנת שיישאר וייקח על עצמו את הניהול באופן בלעדי.

בקרב שחקני הקבוצה קיימת הערכה רבה כלפי חצור אותו מכנים "בחור זהב שעוזר בכל בקשה", ובסביבתו אמרו כי הוא התרגש מאוד מהבקשות ומהמחווה אך לא מתכוון לחזור בו. גם במהלך ארוחת הסיום החגיגית של העונה ניגשו מספר שחקנים לחצור על מנת לשכנע אותו להישאר, אך ללא הצלחה. עוד הוסיפו מקורביו כי הקבוצה יקרה לליבו וכי הוא יענה לכל בקשת עזרה כלכלית ולא ינטוש את הספינה.

אוהדי הפועל פ&
אוהדי פ&"ת (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE