אחרי שחתם הערב על חוזה לארבע וחצי השנים הקרובות במכבי חיפה, קשר הקבוצה, אייל גולסה, עשוי לעבור כבר בקיץ הקרוב לבאיירן מינכן, שהודיעה באופן רשמי שהיא מעוניינת בשירותיו.

בימים הקרובים אמורים לצאת נציגים של השחקן, כולל נציגים ממכבי חיפה, לגרמניה על מנת לסגור את ההעברה המדוברת, כמובן, בכפוף לסכום עליו יסכימו שני הצדדים.

ל-ONE נודע שמכבי חיפה מודעת לרצון של קבוצת הפאר מגרמניה לרכוש את גולסה ומבחינתה לא תהיה מניעה למכור את הקשר הצעיר, בהנחה שהקבוצה תקבל את המגיע לה.

באיירן זוכה לעדיפות על פני כל מועדון אחר באירופה, לאחר שבין שני המועדונים נרקמו יחסים בתום המשחקים במסגרת ליגת האלופות.

אחה"צ: גולסה חתם בחיפה
כזכור, רק היום גולסה חתם על חוזהו החדש בשורות האלופה. הקשר הגיע לפגישה המכרעת במשרדו של אודי שוכוטוביץ', היועץ המשפטי של מכבי חיפה, עם סוכנו, הוריו, אבנר ומירי, ואחיו רועי, ושם חתמו הצדדים על החוזה.

גולסה מול באיירן. יחתום בימים הקרובים (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
גולסה מול באיירן. יחתום בימים הקרובים (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

עוד לפני כן, הגיעו הצדדים לפשרה בנוגע לגובה סעיף השחרור של הקשר, עליו התעקש גולסה בשבועיים האחרונים. לבסוף, הוכנס לחוזה סעיף שחרור על סך 4 מיליון יורו, שהיה מקובל על דעת שני הצדדים וכפי הנראה, באיירן תצטרך לשלם לחיפה את הסכום הזה כדי לקבל את הקשר.

גולסה אמנם שאף שהסעיף יעמוד על מחצית מהסכום, אבל במועדון ראו את הנולד וידעו היטב שגולסה יהיה פוטנציאל מכירה עתידי. סעיף השחרור לא מנע את החתימה על החוזה, לארבע השנים הקרובות.

גולסה עם דדה חדד ושוכוטוביץ´. חדד: &"למדנו מטעויות, אנו מתקנים&" ( (צילום: מערכת ONE)
גולסה עם דדה חדד ושוכוטוביץ´. חדד: &"למדנו מטעויות, אנו מתקנים&" (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

דדה חדד, סוכנו של גולסה, אמר לאחר החתימה: "יש בחוזה סעיף שחרור שקבוצה אירופית תעמוד בו. כשתבוא קבוצה לנהל איתו מו"מ זה ייעשה דרך מכבי חיפה. למדנו מטעויות ואנחנו מתקנים עכשיו, נעשה זאת בדרך הוגנת. אייל שמח שהסאגה מאחוריו, הוא ישמח לשחק כמה שיותר מהר".