שי אבוטבול. לא הגיע לאימון (דרור רוזנפלד) (צילום: מערכת ONE)
שי אבוטבול. לא הגיע לאימון (דרור רוזנפלד) | צילום: מערכת ONE

קשר הפועל תל אביב, שי אבוטבול, ממשיך להחרים את אימוני הקבוצה וגם הערב(רביעי) לא הגיע למתחם חודורוב. אבוטבול כועס על כך שעדיין לא ישבו איתו לגבי שדרוג שכרו כפי שהבטיחו לו שיעשה, לטענתו, משה הראל וגבי קצרה, והקשר החליט שלא יגיע לאימונים עד אשר ידברו איתו בנושא. יש לציין כי מאז החרים את אימון הפתיחה של הקבוצה ועד עתה, לא קבעו עימו פגישה בנושא.

עם זאת, יש במועדון הסבורים כי אבוטבול טעה כשבחר להחרים אימונים, וגורם בקבוצה אמר: ״אמנם הבטיחו משהו לשי וזה לא יפה שעדיין לא ישבו איתו, אבל להחרים אימונים כשהוא תחת חוזה זה לא לעניין. הוא עושה טעות וזה יכול להתנקם בו כי זה רק יעצבן את ההנהלה עוד יותר, אף שחקן לא גדול מהקבוצה״.

בתוך כך, הסקאוט החדש של המועדון, יעקב הלל, כבר החל לעבוד וינסה למצוא לקבוצה קשר וחלוץ זרים המתאימים לאדומים מבחינה מקצועית וכספית, כאשר מספר סוכני שחקנים העבירו לו כבר ביצועים של עשרות מועמדים.

בנוסף, דרור קשטן מעוניין לחזק את הסגל שלו גם במגן ימני ישראלי ולמעשה וויתר על אופציית הזר לעמדה זו, כאשר עומרי קנדה יהיה המגן הימני הבכיר בקבוצה. קשטן ינסה לצרף גם קשר ישראלי נוסף, כאשר איתי אלקסלסי או רועי גורדנה שחזרו מהשאלה, עשויים להישאר במועדון.

עומרי קנדה. המגן יפתח בהרכב? (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
עומרי קנדה. צפוי להיות המגן הימני הבכיר (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

בתוך כך, השוער אדוארדו לובוס, שעל הצטרפותו פורסם לראשונה ב-ONE, יגיע לישראל בסופו של דבר רק ביום שבת מאחר ועל הטיסות לישראל לא היה מקום לפני כן.

בן שהר בדרך לליגה הצרפתית
חלוץ הפועל תל אביב בעונה החולפת, בן שהר, בדרך לליגה הצרפתית. ל-ONE נודע כי לוריין ממרכז הטבלה פנתה לחלוץ ואף הציעה לו להצטרף לשורותיה. מאמן הקבוצה כבר שוחח מספר פעמים עם בן ואמר לו שהוא רואה בו שחקן מוכשר שיכול לסייע רבות לקבוצתו.

קבוצה נוספת שעוקבת אחרי מצבו של שהר היא אוקזר, שגם עשויה לפנות לחלוץ. לאוקזר חסר חלוץ דומיננטי שמסוגל לספק מספר רב של כיבושים, ולמרות כמות לא מבוטלת של חלוצים משלל מדינות בסגל שלה, אף אחד מהם לא הצליח לכבוש יותר מחמישה שערים בעונה שעברה.

בן סהר במדי צ´לסי. בדרך לעוד קדנציה באירופה (GettyImages) (צילום: מערכת ONE)
בן סהר במדי צ´לסי. בדרך לעוד קדנציה באירופה (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

גם בבלגיה ובהולנד גיששו לגבי החלוץ, אולם הכיוון של שהר הוא כרגע צרפת, בהנחה שהוא לא ימצא קבוצה בספרד. כזכור, על פי דיווחים בספרד החלוץ קיבל מסר שהוא צריך לחפש לעצמו קבוצה חדשה מאחר שמאמן אספניול לא מעוניין בו לעונה הקרובה. שהר, שהצטיין בעונה החולפת כמושאל בהפועל תל אביב, הבהיר לא אחת שאין ברצונו להמשיך לשחק בארץ והוא רוצה לצאת לאירופה.

לוריין, שמעוניינת מאוד בשהר, מחפשת כעת מחליף לקווין גמיירו, חלוצה בעונה החולפת שנמכר לפאריס סן-ז'רמן הצרפתית. מאמן אותה אביו של הכוכב הצרפתי, יואן גורקוף, כריסטוף.