לוי וקורנפיין. מי ינצח בבוררות? (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
לוי וקורנפיין. מי ינצח בבוררות? (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

רוני לוי אולי הספיק לשכוח מהיום בו החליט לעזוב את בית"ר ירושלים ולעבור לסטיאווה בוקרשט, שכן בינתיים הוא נטש גם את המועדון הרומני וחתם כמאמן אנורתוסיס מקפריסין. גם בבית"ר שכחו אולי מלוי, שכן על הקווים נמצא יובל נעים, שעד עתה עושה עבודה לא רעה בכלל. אבל היום (ראשון) נאלצו שני הצדדים להיזכר באותה פרשה, כאשר החלה באופן רשמי הבוררות בין בית"ר ללוי.

בית״ר תובעת 2 מיליון שקלים מלוי על שעזב את הקבוצה בהכנות לעונת 2011/12 מבלי לקבל אישור מהיו״ר איציק קורנפיין (בעוד לוי טוען שהוא קיבל אישור מהבעלים ארקדי גאידמק).

לוי, אותו מייצג עו״ד מורן מאירי, תובע מבית״ר מיליון שקלים בגין פגיעה של היו״ר איציק קורנפיין בשמו הטוב ומוסיף תביעה לשלם את שכרו על החודשים במהלכם עבד בלא לקבל משכורת. הבוררות מתקיימת אצל עו״ד עמיאל תגר.

ומה קורה על הדשא? שחקני הקבוצה זכו לעוד יום מנוחה לאחר יום כיפור ורק מחר הם יחזרו לאימונים, לקראת משחק הליגה מול הפועל ראשון לציון ביום שני הבא.

עמית בן שושן, שנעדר מאימוני הקבוצה בשבוע האחרון, צפוי לחזור לאימונים בהדרגה ובבית״ר מאמינים כי הוא יהיה כשיר למשחק הליגה מול ראשל״צ. בבית״ר רצו להוריד קצת מהעומס על השחקן והוחלט לתת לו מנוחה בשל פציעה קלה. לעומתו, קובי מויאל עדיין לא יכול להתאמן וכרגע הוא מתרכז בפיזיותרפיה, על מנת לשוב לאימונים.

בן שושן צמול סוארס. צפוי להיות כשיר לראשל&"צ (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
בן שושן צמול סוארס. צפוי להיות כשיר לראשל&"צ (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

בנוסף, במהלך היומיים הקרובים תתקיים שיחה בין יובל נעים לבלם תומר בן יוסף, על רקע משחק האימון בין בית״ר להכח רמת גן במהלכו הוחלף בן יוסף בדקה ה-20 ועזב את המגרש במחצית.