גאידמק:
גאידמק: "שאוהדי בית"ר יידעו לחבק" (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

אחרי שש שנים נפרד ארקדי גאידמק מבית"ר ירושלים כפי שפורסם לראשונה ב-ONE אתמול (חמישי). הבעלים של הקבוצה מסר את הקבוצה לבעלים החדשים דן אדלר ואדם לוין והוא מאחל לבית"ר הצלחה בפתיחת דבריו בהתבטאות ראשונה ל-ONE אחרי העברת הבעלות: "אני שמח שבית"ר ירושלים יוצאת לדרך חדשה ומאחל לה הצלחה".

הבעלים לשעבר הוסיף: "בית"ר תמיד תהיה בליבי, אני רוצה להודות לאדם מיוחד במינו, איציק קורנפיין, על נאמנותו הרבה למועדון בית"ר ירושלים ואלי, יש לי זכורנות טובים מבית"ר".

על השאלה, האם בית"ר תהיה בידיים טובות אמר: "אני שמח להעביר את הקבוצה לידיים נאמנות, טובות ומיוחדות במינן. במשך זמן רב לא הסכמנו להתפשר על עתידה של בית"ר ואני שמח שלמרות הלחץ הרב שהיינו שרויים בו הצלחנו להביא למועדון עתיד ורוד מאי פעם".

לאוהדי בית"ר מסר: "אני רוצה לאחל בית"ר, לדן ואדם ולאוהדיה הצלחה ורגעים רבים של אושר ושימחה כפי שהיו לי בתקופות רבות כשהייתי במועדון. אני מקווה שאוהדי בית"ר יידעו לחבק ולהעריך את הרוכשים החדשים על מנת שיוכלו להוביל את המועדון להישגים בשנים הבאות.

לסיום אמר: "בית"ר חשובה לעיר ירושלים ותמיד תישאר בליבי, היא עברה לאנשים שישמרו עליה ויובילו אותה עם תמיכת הקהל להישגים".

גאידמק בטדי: &
גאידמק בטדי: &" (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

מאיצים את ההכנות: משקיעים נוספים יחברו לצד הרוכשים
לעניינים השוטפים, אחרי העברת הבעלות של בית"ר ירושלים מידיו של ארקדי גאידמק לידיהם של אדם לוי ודן אדלר בית"ר כבר מתחילים להאיץ את ההכנות לעונה הקרובה. בשלב הראשון הודיעו הבעלים כי מי שינהל את הקבוצה בפועל בשנתיים הקרובות יהיה איציק קורנפיין. בנוסף ייתכן ויכנסו במהלך החודשים הקרובים משקיעים נוספים לבית"ר שיחברו לצמד הרוכשים החדש. המהלך הראשון אותו מנסים בבית"ר להוציא אל הפועל הוא יציאה למחנה אימונים וייתכן כי כבר ביום שני הקרוב תמריא הקבוצה למחנה אימונים באוסטריה.

דוד אמסלם וחן עזריאל (אלעד ירקון)
דוד אמסלם וחן עזריאל (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

השלב הבא יהיה העמדת תקציב למועדון, בכוונת הרוכשים החדשים של בית"ר להעמיד את התקציב אותו הגיש איציק קורנפיין על סך 25 מיליון ש"ח כשבמידה ותהיה הצדקה בכל מה שקשור לרכש, הקבוצה עשוייה להגדיל את התקציב עד ל 30 מיליון ש"ח. בנוגע לעמדת המאמן, כרגע דוד אמסלם הוא המאמן של בית"ר וכל החלטה שתתקבל בנושא עמדת המאמן תהיה בשיתוף פעולה בין אמסלם לקורנפיין. שמות של מאמנים כבר נזרקו לאויר: גיא לוזון, אלי גוטמן, גיא לוי ואלי אוחנה, אך בבית"ר אומרים כי עדיין לא הגיעו לשלב הזה ולאחר פגישה בין קורנפיין לאמסלם תתקבל החלטה שבסיומה בכל מקרה אמסלם יהיה חלק מהצוות המקצועי בקבוצה.

עמית בן שושן ושי חדד (מור שאולי)
עמית בן שושן ושי חדד (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

בנוגע לשחקנים, בית"ר תרצה להחתים את תומר בן יוסף, משה בן לולו ומושיקו מישאלוב, בנוסף הקבוצה תרצה להתחזק בארבעה שחקנים בעיקר שחקנים זרים מכיוון שהשוק הישראלי דל באופציות. שמו של מאור בוזגלו עלה בעיקר בקרב אוהדי בית"ר ירושלים אך כרגע מבינים במועדון הירושלמי שבוזגלו קרוב לחתימה באירופה. ייתכן כי במסגרת החשיבה לעתיד בבית"ר יירצו להאריך את חוזיהם של עמית בן שושן ואבירם ברוכיאן שמסיימים בסיום העונה הקרובה את חוזיהם במועדון.