אחמד סבע. צו עיכוב יציאה מהארץ (עמית מצפה)
אחמד סבע. צו עיכוב יציאה מהארץ (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

מכבי נתניה תצא מחר (שבת) בלילה למחנה האימונים שלה לקראת העונה הקרובה בבודפשט, אך ביממה האחרונה התבשרו במועדון כי החלוץ המוביל של הקבוצה, אחמד סבע, ייאלץ להישאר בארץ בעקבות צו עיכוב יציאה מישראל שהוטל עליו.

לסבע יש חוב לבנק בו היה לקוח לפני כשבע שנים, עת ששיחק במג'ד אל כרום. סבע סיפר ל-ONE כי קבוצתו דאז, מג'ד אל כרום, היתה אמורה להסדיר את החוב בזמנו ולא עשתה כך.

בינתיים סיכמו הקבוצה והבנק על הסכם פשרה, אך הכסף עדיין לא עבר. סבע אמר: "הם מערימים עליי קשיים בגלל שהם יודעים שאני צריך לצאת למחנה האימונים. בזמנו פתחו לי חשבון בנק בסניף ההוא ומג'ד אל כרום העבירה כסף לסירוגין. ננסה לפתור את העניין ביום ראשון במטרה שאצא למחנה כמה שיותר מהר".

המאמן ראובן עטר אמר לאתר הרשמי של המועדון: "מבחינתי מחנה האימון מיועד למשחקים. בשבועיים האחרונים עבדנו על שיפור היכולת הפיזית והכושר הגופני והמטרה במחנה לתת דגש על כושר משחק וטקטיקה ולהעביר לשחקנים, במיוחד לחדשים, את סגנון המשחק שלנו".

ראובן עטר (משה חרמון)
ראובן עטר (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

"אני רואה חשיבות בהיבט ההגנתי אותו אנחנו צריכים לשפר יותר מאשר את ההיבט ההתקפי אשר זורם יותר. רוב השחקנים בחלק ההתקפי נשארו ואילו בחלק ההגנתי עזב המגן השמאלי וגם השוער ובהחלט צריך לשפר את הצד ההגנתי, גם לאור העונה שעברה".

המאמן הוסיף: "במחנה אימונים בחו"ל ניתן דגש על גיבוש, היכרות נוספת עם שחקנים ובטח שעם החדשים. לשהות עם שחקנים 24 שעות ביממה במשך עשרה ימים לא דומה לעשרה ימים רגילים בארץ. אין ספק שזה גורם לשחקנים להיות מפוקסים יותר במה שרוצים להחדיר להם. לכן הדגש במחנה האימונים הוא על כושר המשחק והאימונים הטקטיים".