הפועל ת"א סיימה ב-0:0 מאכזב מול רמת השרון והיא מובילה רק בנקודה בפסגת הטבלה על פני עירוני קרית שמונה. רגע לפני הדרבי, נראה כי שתי התל-אביביות בכושר ירוד.

מאמן הקבוצה, דרור קשטן אמר בסיום: "שיחקנו רע מאוד. אבל עם כל זה יכולנו לנצח.  אני בהחלט מסכים שהיה משחק גרוע, הוא יותר עמד מאשר שוחק. כי כל רגע היתה שריקה על נפילה כזו או אחרת. כדורגל צריך להיות שוטף. סך הכל רמה"ש באה וחיפשה נקודה והיא הייתה עם עשרה שחקנים מאחורי הכדור. גם לקבוצה שמובילה את הליגה יש משחקים פחות טובים. בסך הכל אנחנו מפגינים יציבות לא רעה. צבירת הנקודות שלנו ואחוזי ההצלחה שלנו טובים ובגלל זה אנחנו איפה שאנחנו נמצאים".

על הדרבי הקרוב אמר קשטן: "לא רוצה לדבר על הדרבי, אני רוצה להירגע אחרי המשחק הזה, לנתח אותו, להסיק מסקנות ואז אעשה הכנות לקראת המשחק הבא. אנחנו צריכים לשחק הרבה יותר טוב".            

המצטיין במשחק, אלרואי כהן אמר: "לא מנחם אותי שאני השחקן המצטיין. חבל לי שלא ניצחנו, היינו צריכים לנצח. זה לא הבית שלנו, זה ר"ג אבל זה עדיין משחק בית וחבל על הנקודות האלה. הגענו למצבים שהיינו צריכים להבקיע, חבל שלא ניצלנו אותם. לא תמיד אנחנו ביכולת הכי גבוהה. אני מאוכזב מאוד".

"אתם מסתכלים עלינו לפי פרמטרים של שנים קודמות, אני חושב שעשינו השנה כמה ניצחונות ענקיים. עוד לא שיחקנו מול כל קבוצות הצמרת אז חכו ותראו. אנחנו משחקים טוב, מוליכים את הליגה ואל תשוו אותנו למשהו אחר. בכל דרבי אני לא חושב שיש פייבוריטית. הקבוצות תמיד מגיעות במוטיבציה הכי גבוהה ומתעלות על עצמן. יהיה משחק ענק".

דרור קשטן. "משחק גרוע" (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
דרור קשטן. "משחק גרוע" (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

מאיר יצחקי: "התוצאה טובה להפועל ת"א, לא לנו"
מאמנה של רמה"ש, מנחם קורצקי היה מרוצה: "היה משחק טוב שלנו, השחקנים עמדו בצורה יוצאת דופן. אני שמח שהשחקנים עמדו במשימה. הצבתי למטרה לעצור את שטף השערים, אבל יחד עם זאת אני חושב שאנחנו צריכים לצאת יותר קדימה, לא לפחד, יש לנו קבוצה טובה ואנחנו יכולים בכל משחק כמעט לתת שער".

מנחם קורצקי. חזר מברצלונה היישר לאימון המסכם (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
מנחם קורצקי (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

על עתידו המקצועי: "יש קברניט לקבוצה, מאיר יצחקי והוא זה שמחליט. הוא הותקף מכל הכיוונים ואני מבסוט מזה שהשחקנים עשו לו טוב על הלב, לא מגיע לו מה שעשו לו".

שחקני רמה&"ש חוגגים עם הקהל (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
שחקני רמה&"ש חוגגים עם הקהל (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

אבל את המופע ההזוי ביותר סיפק, יושב הראש של רמת השרון, מאיר יצחקי: "התוצאה טובה להפועל ת"א לא לנו. הגיע לנו לנצח. למנחם קורצקי יש מקום על הקווים של רמת השרון. בחדר הלבשה שלנו הכל דבש כמו שאומרים. אני לא צריך להביא מאמנים מארה"ב כדי לנצח את הפועל ת"א. מנחם יוציא תעודת פרו, לא ממהרים לשום מקום. בינתיים אנחנו עושים את מה שצריך לעשות. מה שאני אומר למנחם הוא מקבל".

מאיר יצחקי. מחפש מאמן (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
מאיר יצחקי (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

"היום חדר ההלבשה שלנו הכי טוב בעולם. אני עוד מחכה למומי ובגלל זה אני עוד לא מחתים מאמן. יבוא יבוא, לא יבוא נחכה שהמשיח יבוא", הוסיף יצחקי.

אלרואי כהן, טוטו תמוז ונאאל חוטבא מאוכזבים (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
אלרואי כהן, טוטו תמוז ונאאל חוטבא מאוכזבים (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE
אלרואי כהן (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
אלרואי כהן (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE
טוטו תמוז מחפש עזרה מלמעלה (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
טוטו תמוז מחפש עזרה מלמעלה (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE