בבני סכנין החליטו לעשות צעד אחד קדימה על מנת למנף את הקבוצה בעזרת נשיא מועדון חדש שמונה, בדמותו של עו"ד חסן דבאח. האחרון החליט להרתם למען הקבוצה במאמציה למצוא משקיעים ואנשי עסקים שיתרמו לסכנין על מנת לייצב את המועדון מבחינה כלכלית.

דבאח הגיע לתפקיד הרבה בזכותו של היו"ר הקודם חסן אבו סלאח שממשיך לעזור ולפעול לטובת הקבוצה גם בימים אלה. בסכנין משוכנעים שמדובר בצעד מבורך למנות את חסן דבאח לנשיא בעיקר בגלל כישוריו וקשריו הענפים.

דבאח אמר  ל-ONE: "הסכמתי לקבל עליי את התפקיד מתוך כוונה לייצב את סכנין מבחינה כלכלית ולהביא לשיפור התנאים בקבוצה לה יש פוטנציאל גדול. סכנין מהווה חיקוי לדו קיום בין ערבים ויהודים. אני מתכוון לנצל את כישורי וקשרי לטובת הקבוצה ומקווה שיעשו זאת גם אחרים וטובים משני המגזרים כדי להצעיד את סכנין דקימה".

אבו סאלח עצמו הוסיף ואמר:"מאז שהתפטרתי מתפקידי אני ממשיך לעזור לקבוצה ולנסות להצעיד אותה קדימה. אני בטוח שיחד עם עו"ד דבאח תהיה לסכנין תשתית כלכלית טובה יותר".

אבו סאלח. שידך נשיא חדש לקבוצה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אבו סאלח. שידך נשיא חדש לקבוצה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

במישור המקצועי בסכנין רוצים לצרף את מחמוד עבאס שהיה מועמד גם להפועל ת"א. עבאס הוא לא היחיד שסומן ע"י ראשי הקבוצה, כשגם אחמד סבע ומהראן ראדי קיבלו הצעות לחתום.            

ברוכיאן מול עבאס. הקשר של אשקלון מבוקש בסכנין (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
ברוכיאן מול עבאס. הקשר של אשקלון מבוקש בסכנין (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE