בן והבה. הבלם יושאל מטוברוק לק"ש (איתי ישראל) (צילום: מערכת ONE)
בן והבה. הבלם יושאל מטוברוק לק"ש (איתי ישראל) | צילום: מערכת ONE

נמשכת מגמת שילוב השחקנים הצעירים בעירוני קרית שמונה. בלם הנבחרת הצעירה ובית"ר טוברוק, בן והבה, שנבחן בקבוצה בשבועות האחרונים, סיכם את תנאיו וצפוי לחתום על חוזה בימים הקרובים.

על פי ההבנות בין הצדדים, והבה יעבור בהשאלה עד תום העונה ואז תינתן לקבוצה הצפונית אופציה לרכוש את כרטיסו של הבלם הצעיר. והבה אמר: "זו הזדמנות גדולה עבורי, אני שמח על כך. יש הבנות מול ק"ש, אחתום בימים הקרובים". הוא לקח חלק באימון הקבוצה.

בנוסף לווהבה, גם החלוץ רועי זיכרי המשחק איתו בקבוצת הנוער של טוברוק עשוי להצטרף לקרית שמונה. זיכרי נחשב לחלוץ כישרוני מאוד ובקריה מעוניינים לראות אותו בקבוצה כבר בשבועות הקרובים.

גם מול זיכרי מתנהל מו"מ על אותו בסיס לפיו השחקן יעבור בהשאלה ולבעלים איזי שרצקי תהיה אופציה לרכוש את כרטיסו.

"שמחים מאוד שהפועל תל אביב הפסידה"
בקרית שמונה לא הסתירו את שביעות רצונם מההפסד של הפועל תל אביב להפועל חיפה. שחקן בקבוצה אמר ל-ONE: "לא אשקר, אנחנו שמחים מאוד שהם הפסידו והצלחנו להגדיל את הפער".

"דיברנו אחרי המשחק ושמחנו על ההפסד שלהם. זה קלישאתי, אבל עדיין לא זכינו באליפות. אנחנו צריכים להישאר על הקרקע ולנצח בשבת את רמת השרון. ברור שלא נבכה כשהפער מהיריבות גדל".

 עהאד עזאם שומר על עומר דמארי (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
עהאד עזאם שומר על עומר דמארי (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

הקבוצה חזרה היום לאימונים לאחר יומיים של חופש. בפתיחת האימון החמיא בן שמעון לחניכיו על היכולת והאופי לדבריו שהציגו במשחק ביום שבת האחרון. המאמן אמר כי הוא מרוצה מהאופי שהציגו בחזרה מפיגור מוקדם לניצחון. כמו כן המאמן החמיא לחניכיו על היכולת במשחק החוץ הקשה. המגן אור שמילוביץ ששיחק בעבר במחלקת הנוער של הקריה הגיע לאימון והוא ינסה להרשים את בן שמעון.