קשטן עם דמארי (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
עומר דמארי ודרור קשטן. שוב קשיים (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

אחרי שעסקת דמארי כבר נסגרה, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, מתברר כי במציאות הנוכחית של הפועל ת"א שום דבר לא פשוט וקשיים חדשים התגלו בעסקה.

הסאגה מסרבת להסתיים, ולאחר שמוני הראל חתם על מסמכי ההעברה, לטענת מחנה הראל, במכבי פ"ת הודיעו להם כי החוזה החתום שהעבירו להם אינו תואם את החוזה המקורי שנחתם מול הפועל ת"א.

לטענת איש העסקים המקורב להראל, קובי סידי, הוא נסע לביתו של עמוס לוזון ואסף את החוזה שהיה בידיו של נשיא מכבי פ"ת. סידי המשיך לפגישה עם מוני הראל ועורך דינו כדי להחליט האם בכל זאת לאשר את העסקה.

במחנה הראל אמרו: "מוני הראל רוצה את עומר דמארי וחתם על החוזה שהוגש לו שהיה חתום גם על-ידי דורון אוסידון. הסעיפים היחידים ששונו הם מועדי התשלומים. גבי השוער, הראל איננו חותמת גומי וביקש לעבור על החוזה באורך 30 עמודים שנשלח לו רק אתמול בערב".

מוני הראל. מה יהיה הסוף בעימות בין הבעלים? (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
מוני הראל. מה יהיה הסוף בעימות בין הבעלים? (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

במחנה טביב מסרו בתגובה לטענות הראל: "העברנו למר מוני הראל את החוזה המקורי חתום על ידינו. אם מישהו שינה סעיפים בחוזה, זה הם".

עוד קודם לכן, קובי ברדה, דובר הקבוצה מטעם אלי טביב הוציא  תגובה בנושא בשם דורון אוסידון בה נאמר: "קראנו בהלם ותדהמה את החלטתו של מוני ה-"אוהד" של הקבוצה שלא לחתום על חוזהו של השוער (שאותו הביא הסקאוט בברכת המאמן ומאמן השוערים ) וכל זאת בבהתבסס על קטעי יו-טיוב בהם צפה ועל סמך ההשערה שאולי וינסנט יחזור למועדון.

עומר דמארי. בישל את השוויון לתמוז (קובי ברדה, האתר הרשמי של הפועל  (צילום: מערכת ONE)
עומר דמארי. מה יהיה הסוף? (קובי ברדה, האתר הרשמי של הפועל ת&"א) | צילום: מערכת ONE

ההודעה שלא יחתום על החוזה של השוער מצטרפת לכך, שככל הידוע לנו, טרם נחתם החוזה של דמארי לפי שעה וזאת למרות ההודעות הפטריוטיות על כיבושי שערים בדרבי. ההחלטה של מר הראל שלא לחתום על חוזים פוגעת אנושות בהכנות הקבוצה ,באווירה הנהדרת המתגבשת במחנה ועומדת בסתירה מוחלטת להתחיבותו לזוז הצידה ולחתום על כל רכש עליו מחליט הצוות המקצועי.

צר לנו שבהתנהגותו זו גורם מר הראל לסוכנים ולבעלי קבוצות לשקול פעמיים האם לאפשר לשחקנים להגיע להפועל ואגב כך לפגוע אנושות בהכנת הקבוצה
לעונה הקרובה".            

הקבוצה חגגה יום הולדת למנהל, מורדי דדון
בינתיים במהלך מחנה האימונים, חגגה הקבוצה יום הולדת 44 למנהל, מורדי דדון. שחקני הקבוצה התנדבו לשיר כשהזמר המוביל היה עומר אדם. שף הקבוצה, כפיר חדד הפתיע אותו עם עוגת יום הולדת חגיגית.

יואל חדד עם מורדי דדון בחגיגת היום הולדת (קובי ברדה, אתר הפועל ת&" (צילום: מערכת ONE)
יואל חדד עם מורדי דדון בחגיגת היום הולדת (קובי ברדה, אתר הפועל ת&"א) | צילום: מערכת ONE

בשם השחקנים עלה עומרי קנדה לברך ,אבל הברכה המרגשת ביותר הייתה של יואל חדד האוהד השרוף של הקבוצה המלווה אותה לכל מקום ונחשב לקמע של הקבוצה.

מורדי הנרגש הודה לסגל ולשחקנים על המסיבה ואמר: "הפועל זה בית והמשפחה שלי , תודה לכולכם ריגשתם אותי מאוד".