אלישע ובנאדו. הבלם ייבדק פעם נוספת (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אלישע. לא אהב את המשחק מול ב"ש (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

"אני מאוכזב מהמשחק האחרון ומהשערים שספגנו", כך אמר היום (שני) מאמן מכבי חיפה, אלישע לוי, ששוחח עם חניכיו והתייחס ל-2:2 מול הפועל באר-שבע.

באימון חיפה ביקרו מאמנים מקורס הפרו ובין הנוכחים היו אייל ברקוביץ', יוסי אבוקסיס, דוד אמסלם, רמי לוי ואחרים. אלישע הרצה בפני המאמנים והביקור כלל סיור במתקנים בכפר גלים וארוחת צהרים.

במקביל, בחיפה מצפים לבואם של צמד הבלמים, דניאל זלטקוב הבולגרי בן ה-21, שמשתייך לסגל של נבחרת בולגריה הצעירה ומשחק במיניור פרניק והבוסני אדין קוקאליץ' מפאניוניוס היוונית, שיגיעו להיבחן בקבוצה.

אם אחד מהם ירשים, הוא יצטרף לשלושת הבלמים של הקבוצה, אנדריי פילאבסקי, אריק בנאדו ושי מימון. בחיפה נמשכים החיפושים אחרי בלם נוסף ואם כזה יימצא, חיפה לא תחשוב פעמיים ותצרפו.

בשלב זה בחיפה עדין לא התקבלה החלטה סופית האם להקפיא את פיטר מסיללה.

בהנחה שהצוות הרפואי יקבע אחרי תקופת השיקום הראשונה שהשחקן יהיה כשיר בעוד חודשיים, מסיללה לא יוקפא. אם המסר יהיה שמסיללה יהיה כשיר רק לקראת סיום הליגה, הקפאתו תילקח בחשבון. נכון להיום, ההעדפה היא שלא למהר ולהקפיא את מסיללה ולמשוך את ההחלטה עד שבוע לפני תום מועד העברות.

הקשר ג'ון קולמה, שמתח את שריר הירך האחורי, לא נטל חלק באימון היום ובשלב זה קשה לקבוע אם קולמה יהיה כשיר למשחק הבית מול בני יהודה, שלא ישודר בשידור חי.

ג´ון קולמה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ג´ון קולמה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

מי שהחל בשיקום הוא החלוץ מוחמד גדיר. חברו לקבוצה ליאור רפאלוב, שעבר שיקום דומה, נמצא בשלבי החזרה הראשונים לפעילות מלאה. רפאלוב יהיה כשיר למשחק בטדי מול בית"ר. בתוך כך, אדריאן סילבה נפרד מהשחקנים ומחר ימריא לפורטוגל. 

רפאלוב עם צ´יזיק. המנכ&"ל: &"הקהל צריך לכבד את לוזון&" (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
רפאלוב עם צ´יזיק. הקשר יהיה כשיר למשחק בטדי (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

למרות שהפועל ת"א מגלה עניין בעותמאן, בחיפה אין כל כוונה לשחרר את המגן, שלא מוצא את מקומו בהרכב.