שטראובר. בלבול לא יתנגד לצרף אותו (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
שטראובר. בלבול לא יתנגד לצרף אותו (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

מאמנה החדש של מכבי פתח תקווה, מרקו בלבול, ממשיך לעבוד במרץ רב על מנת לגבש את הסגל לעונה הבאה. מאז מינויו לתפקיד הוא צופה בקלטות רבות של שחקני חיזוק אפשריים וכן במשחקי הקבוצה בעונה החולפת על מנת להכיר טוב יותר את שחקניו כשהמטרה כרגע היא מציאת שוער.

בלבול עוקב בין היתר אחרי שוערים זרים בעיקר בשל העובדה כי שוק השוערים המקומי דל בהיצע, אולם לא מן הנמנע כי בימים הקרובים יפנו בקבוצה לשוער מכבי תל אביב, לירן שטראובר, שמסיים את חוזהו במועדון הצהוב.

לפני כחודש נפגש יו"ר הקבוצה, שינו זוארץ, עם סוכנו של השוער כשבפגישה עלתה האפשרות כי הוא יצטרף לשורות המלאבסים בעונה הקרובה. בפתח תקווה עוקבים אחרי המו"מ של שטראובר עם הנהלת מכבי תל אביב כאשר אם הצדדים לא יגיעו להבנות, עשויים ראשי פ"ת להגיש הצעה רשמית לשחקן.

בתוך כך, בלבול שמח לשמוע על החתמתו לשלוש שנים נוספות של הבלם, ניצן דמארי, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE. דמארי בן ה-24 גדל במחלקת הנוער של המועדון ובקבוצה בונים עליו רבות בעונה הקרובה.  לצד הפן המקצועי, מצפים מהבלם בעיקר לתת את הטון בפן המנטלי ולקחת מנהיגות בטח שבטח לאחר פרישתו של מוראד מגמאדוב ממשחק פעיל וההחלטה כי הבלם האורוגוואי, ג'ו ביזארה, לא ימשיך עונה נוספת.

מגמאדוב (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
מגמאדוב (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

נכון לעכשיו, מלבד דמארי חתום במועדון גם הבלם הצעיר, תומר אלבז, שעשוי לקבל יותר קרדיט העונה לאחר שבעונה החולפת שותף בעיקר במשחקי הפלייאוף האמצעי בהם הותיר רושם מצויין.

בנוגע למגמאדוב אין כל חדש ובמהלך השבוע עתידו עשוי להתבהר כאשר הוא צפוי להיפגש עם בלבול לגבי האפשרות כי ישמש בתפקיד עוזר המאמן או בתפקיד אחר במועדון. במקביל נבחנת האפשרות כי אחד מגדולי שחקני מכבי פתח תקווה בכל הזמנים יתמנה בסופו של דבר לסקאוט הקבוצה.

אם מגמאדוב לא ישמש כעוזרו של בלבול מי שעשוי לקבל את התפקיד הוא לא אחר מאשר בנו של יו"ר ההתאחדות לכדורגל ומאמן קבוצת הנוער, ייטב לוזון, המוערך מאוד אצל ראשי המועדון.