לאחר פגרה בת שבוע, אווירת הקרנבל שבה היום (שישי) אל חוף גורדון, כאשר בשמש קופחת ועם המון זיעה, ליגת קורונה פוצ'יוולי חזרה היישר למחזור החמישי.

במשחק המרכזי הקבוצה המפתיעה והבלתי מנוצחת של הליגה, וילדע חייע עם אלון דיסנצ'יק ותמיר בר אילן פגשו את קבוצת כרישי החול של השחקן שלום מיכאלשווילי ומאור קנדיל שבמקום הרביעי בליגה.

וילדע חייע נשארה בלתי מנוצחת גם אחרי המחזור הזה עם ניצחון 10:15. מיכאלשווילי וקנדיל עוד הובילו וניצחו במערכה הראשונה 17:19, אך וילדע חייע ניצחו 16:18 בשניה ו-10:15 בשלישית. 

דיסנצ'יק אמר: "אנחנו לא מופתעים מהניצחון, ציפינו לנצח. הם הפתיעו אותנו, הם שיחקו ממש טוב והופתעתי מאוד משלום ששיחק טוב. בן זוגו לקבוצה, תמיר בר אילן, הוסיף: "הוכנו לעצמנו וזה הכי חשוב, שהצלחנו לחזור מפיגור במערכה הראשונה שזה לא פשוט. אנחנו מבסוטים".

מיכאלשווילי.
מיכאלשווילי. "היה כיף למרות ההפסד" (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

שלום מיכאלשווילי אמר: "אנחנו מאוכזבים מההפסד, אבל היה כיף. נהניתי מהמשחק. שמאבדים אוויר אין חמצן במוח ועושים טעויות. עשינו המון טעויות ונקודות שהיינו צריכים לקחת אותם. נתנו סרבים בחוץ. היינו צריכים להיות יותר מרוכזים ולא עשינו את זה".
 
במשחק נוסף ומעניין נפגשו כמה מאבות הפוצ'יוולי בישראל. אמרי זוהר וליאור באום מטרייד מוביל ניצחו בשתי מערכות מהירות את ותיקי הגלקטיקוס 11:18 ו-11:18.

פוצ´יוולי (מור שאולי)
פוצ´יוולי (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

מועדון הריץ' ניצח את מעיין לגן 0:2, שמשוניה הפסידו לנגב אילת 2:0, יהלומי ביצ'אצ'י גברו על קרפצ'יו בר יונייטד 0:2, כוכבי שביט ניצחו את פגאסוס 0:2 ועוד גביע לארון הפסידו לאריות גורדון 2:0.