קרופניק עם דג´אני וסבע. נהנה בנתניה (מור שאולי)
קרופניק עם דג´אני וסבע. נהנה בנתניה (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

במכבי נתניה המשיכו היום (חמישי) בהכנות לקראת המשחק החשוב ביותר שלהם העונה ביום ראשון מול מכבי חיפה. במועדון מעיר היהלומים דרוכים במיוחד לקראת המשחק שיכול להעלות אותם לפלייאוף העליון ומקווים להצליח להעפיל מהמקומות חמש או שש, דבר שיקנה להם בוודאות מענק מיקום גבוה מאד שייסיע בתקציב לעונה הבאה.

"המאבק הגיע למחזור ההכרעה לפני הפלייאוף ואין יותר מעניין מזה", אמר בלם הקבוצה ליאוניד קרופניק ל-ONE, "יש ארבע קבוצות שמעוניינות במקום בחלק העליון ואנחנו ביניהן. הבאנו את עצמנו למצב שהכול תלוי בנו וזה מצוין. כמובן שנעשה הכול כדי לנצח ולסיים את העונה הסדירה בפלייאוף העליון".

לקראת המשחק החשוב מול מכבי חיפה אמר קרופניק: "אני חושב שמצפה לנו משחק טוב. כמובן שלכל קבוצה יש את האתגרים שלה, אנחנו מבחינתנו נעשה את המקסימום כדי לנצח ולהשיג את המטרה. יהיה משחק מעניין  ושלוש נקודות יהיו משהו מעולה עבורנו".

הבלם של עטר הוא אחד מהשחקנים המבוגרים יותר בסגל הצעיר ואין לו ספק כי החיבור בין הצעירים לוותיקים הוא זה שגורם לקבוצה להיראות טוב: "תמיד היה חיבור טוב. בכלל העונה הגיבוש של הקבוצה הוא טוב יותר מזה של העונה הקודמת. ידענו שייקח זמן לתרגם את החיבור ולהביא אותו כיכולת למגרש אבל בסוף זה קרה.

לקח זמן לקבוצה להבין שמשחק ההגנה הוא החשוב ביותר כי כשההגנה עובדת טוב לחוליית ההתקפה הרבה יותר קל. היום אני יכול להגיד שכל 11 השחקנים שלנו שמשחקים יודעים לעשות הגנה קבוצתית וגם התקפה. זה דבר שהיה חסר לנו קצת בהתחלה אבל זה הסתדר".

לקרופניק מסתיים החוזה בנתניה בסיום העונה אך הוא מעוניין להמשיך ולשחק בקבוצה: "יש לי משפחה פה, אשתי ישראלית ואנחנו מאוד אוהבים את המדינה. אם תהיה אופציה להישאר פה אז ברור שאשאר".

קרופניק ואסולין (מור שאולי)
קרופניק. &"הכל תלוי בנו וזה מצוין&" (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

המגן עומרי בן הרוש שנטש את האימון אתמול בשל כאבים במפשעה נמצא בספק למשחק. בן הרוש לא נטל חלק באימון הקבוצה היום והוא יעבור בדיקה שתבדוק את חומרת הפציעה. אם בסופו של דבר מגן הנבחרת הצעירה לא יהיה כשיר, מריאנו קפוארלה יפתח כבלם במקומו.