15 אוהדי מכבי חיפה הגיעו הבוקר (שבת) למתחם האימונים בכפר גלים וקראו לשחקנים לעשות הכל על מנת לנצח את מכבי תל אביב ביום שני.

מי שחזר להתאמן הוא הקשר, תמיר כהן, שנטש את האימון אתמול והיום כבר זכה לביקורת מצד המאמן, אלישע לוי, שאמר לשחקן: "אל תנטוש את האימון בלי להודיע לי, אני אומר את זה לך תמיר ולכל אחד אחר. מי שנפצע במהלך האימון ורוצה לצאת שקודם יגיד לי". כהן טען להגנתו שהוא נטש את האימון ושהודיע לאחד מאנשי הצוות המקצועי.

אלישע לוי לא תירגל את ההרכב לקראת הצהובים וכרגע נראה שההתלבטות העיקרית היא בין דלה ימפולסקי לעידן ורד בקישור. בהגנה אמור אדין צוצאליץ' לערוך הופעת בכורה בקרית אליעזר.

החלוץ וויאם עמאשה לא נטל חלק באימון בגלל פציעה ובראשית השבוע אמור לשמוע מהצוות הרפואי על המשך הטיפול בו. כזכור, תוצאות ה-MRI הוכיחו שעמאשה לא חייב ניתוח ועכשיו תצטרך להתקבל החלטה איזה טיפול ימשיך לקבל החלוץ.

היעדרותו של החלוץ היא מכה קשה לירוקים, במיוחד לאור העובדה שוולדימיר דאבלשווילי עזב גם הוא. השניים כבשו יחדיו 20 שערים העונה. בחיפה מצפים ששחקני הקישור והחלק הקדמי יצטרפו למלאכת הכיבוש אחרי ששבעה מהם (ימפולסקי צמד, יניב קטן, עידן ורד, חן עזריאל, מוחמד גדיר, אייל גולסה, אלון תורג'מן) כבשו שמונה שערים בלבד.

אלישע לוי עם תמיר כהן (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
אלישע לוי עם תמיר כהן (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

שחקן נוסף שפצוע ולא יהיה בסגל מול מכבי ת"א הוא המגן, עלי עותמאן.