עומרי בן הרוש. חולם גבוה (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
עומרי בן הרוש. חולם גבוה (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

אחרי ההצלחה הגדולה שעשתה מכבי נתניה בעונה שעברה כשהגיעה לפלייאוף העליון ולחצי גמר הגביע כנגד כל הסיכויים, לא רבים האמינו כי במועדון מעיר היהלומים יצליחו לשחזר את ההתלהבות שאפפה את הסגל הצעיר של ראובן עטר גם בעונה שלאחר מכן. בקבוצה שסומנה כלהיט של הליגה אשתקד, שוב לא ספרו את התחזיות ובשבעת מחזורי הליגה הראשונים הקבוצה של עטר כבר במקום הרביעי, דבוקה לצמרת עם 13 נקודות.

בנתניה הצליחו לשמור את רוב הסגל מהעונה שעברה למרות הביקוש הגדול לשחקני הקבוצה בקרב המועדונים השונים בארץ ועם העבודה היסודית של ראובן עטר, בעונתו התשיעית במועדון, פתחה הקבוצה את העונה ברגל ימין. גם השנה מתבסס הסגל על חלק לא קטן של שחקני בית שצמחו במועדון.

אחד מהשחקנים שעשו בשנתיים האחרונות את קפיצת המדרגה היותר גדולה הוא עומרי בן הרוש שסיפר ל-ONE על פתיחת העונה של קבוצתו: "עשינו שלושה ניצחונות חוץ שזה נתון יפה ומאד משמעותי. בבית פתחנו לא הכי טוב אבל המשחק האחרון מול הפועל ת"א בו ניצחנו פתח לנו דלת לדרך חדשה במשחקי הבית". הבלם הצעיר לא מופתע מההתלהבות שמפגינה הקבוצה במשחקיה עד כה: "אנחנו ילדים. יש לנו עדיין קבוצה צעירה ויש עוד הרבה מה להוכיח. כולם רעבים, כולם מעוניינים להצליח וזה הכי חשוב".

בן הרוש (מימין). בלדב זועם על הפועל (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
בן הרוש עם בנימין. &"קבוצה צעירה&" (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

בן הרוש עצמו פתח את העונה מצוין מבחינה מקצועית כאשר בנוסף ליכולת הגבוהה במדים הצהובים שחורים של קבוצתו, הוא ערך את הופעת הבכורה שלו בנבחרת ישראל מול יוון ואף שותף מול קרואטיה: "פתחתי טוב את העונה כי יש לנו קבוצה שעוזרת אחד לשני וזה מקל עלייך לגלות יכולת טובה. ההופעות בנבחרת תרמו לי הרבה מאד לביטחון, לניסיון והוסיפו לי המון. אין הרגשה יותר טובה מלהיות חלק מהנבחרת. אי אפשר לתאר במילים איזו התרגשות וגאווה הייתה לי כשעליתי לדשא עם מדי הנבחרת".

כפי שהזכרנו לשחקני נתניה היה ביקוש מאד גדול בקיץ האחרון בקרב קבוצות הליגה ובן הרוש היה אחד מהמבוקשים הבולטים. "זה מחמיא יש התעניינות ורצון ואני שמח שזה ככה, זה אומר שאני עושה עבודה מספיק טובה. הדברים האלה נותנים לך יותר מוטיבציה לעלות ולטרוף את הדשא בכל משחק של הקבוצה שלי".

אלמוג כהן מול רובן. מוכן לדרבי (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
רובן ואלמוג כהן. בן הרוש: &"מאמין שזה אפשרי&" (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

"אני מסתכל להתקדם כמה שיותר גבוה כל הזמן. אני רואה למולי את אלמוג כהן שיצא ממכבי נתניה לגרמניה ויודע שזה אפשרי לעשות דבר כזה. ברור שארצה להגיע לאירופה כמה שיותר מהר. למרות כל זה אני עדיין לא שוכח איפה הייתי לפני שנתיים כשראובן בא והחזיר אותי לכדורגל. אני חושב על זה לפני ואחרי כל משחק ולא אשכח את זה לעולם", סיכם הבלם.