אחרי ששחקני הקבוצה נרתמו לעזרת נזקקים מוקדם יותר היום (חמישי), הפועל ת"א קיימה הרמת כוסית חגיגית לכבוד חג הפסח, כאשר ההנהלה חילקה לשחקנים תלושים על סך 300 שקלים וחולצה מתנת נותנת החסות 'יומברו'.

אחד הבעלים, אלי טביב, איחל ביחד עם נציגו, דורון אוסידון, חג שמח לכל אנשי המועדון.

חבר הדירקטוריון, משה הראל, ניצל את הבמה בכדי לדרבן את השחקנים ואמר להם: "אני מאמין שכל אחד ואחד מכם נלחם עד טיפת הדם האחרונה שלו בכל משחק וגם אם המועדון לא ייקח חס וחלילה אליפות, הוא ימשיך להתקיים כי הוא קיים כבר הרבה שנים. אני אוהב את כולכם ומאמין שאנחנו ננצח את המשחקים בפלייאוף ונוכל לקחת אליפות".

בפן המקצועי, מאמן הקבוצה, אלי גוטמן, ערך אימון נוסף לחניכיו לקראת המשחק מול הפועל ר"ג ביום שבת, כאשר מלבד דדי בן דיין ודני בונדר, חזרו כל הפצועים להתאמן.

בן דיין, בונדר ואניימה ימשיכו להיעדר, כאשר איתמר ניצן, עומרי קנדה וגל שיש יאיישו את החוליה האחורית לצד מריו פצ'אלקה ו-וואליד באדיר שיחליף את ביוואן פרנסמן המושעה.

בקישור תירגל גוטמן את שי אבוטבול וסלים טועמה לסירוגין, כאשר ערן זהבי, אביחי ידין וגילי ורמוט צפויים להמשיך בהרכב. האחרון סובל מכאבים בעקבות מכת 'רגל עץ' שספג באימון הקודם ולא השלים את האימון, אך יהיה כשיר לשבת.

משה הראל: &
משה הראל. דירבן את השחקנים (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

ויקטור מרעי סבל במהלך האימון מכאבי גב ונאלץ לפרוש ממנו וטרם ברור אם יוכל להיכלל בסגל ב'וינטר', אך מנגד מהרן ללה שקיבל אישור לחזור לפעילות מלאה יעמוד לרשות הצוות המקצועי וצפוי לחזור ל-18 לראשונה מזה למעלה מחצי שנה.