יובל נעים בקופסא. הפרשה הגיעה לסיומה (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
יובל נעים בקופסא. הפרשה הגיעה לסיומה (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

סאגת היחסים העכורים בין מכבי נתניה להפועל פ"ת הגיעה לסיומה. היום (חמישי) הקבוצה מעיר היהלומים קיבלה מכתב התנצלות מיו"ר המלאבסים, דני לוי, על הדברים שאמר על אנשי המועדון ובראשן מנהלת האירוע, ענת אבידן, לאחר משחק הגביע בין הקבוצות, שנגמר ב-0:1 לקבוצה של ראובן עטר.

כזכור, בעקבות הדברים, בנתניה רצו לתבוע את לוי ויובל נעים על הוצאת דיבה ואף שקלו להתלונן במשטרה על איומים.

לוי כתב במכתב: "אנו, דני לוי ומועדון הכדורגל הפועל פ"ת, רוצים להביע את התנצלותנו הכנה למאורעות משחק גביע המדינה שנערך ביום שלישי. לצערנו, המשחקים ובמיוחד משחק זה, לאור העובדה שמאמן קבוצתנו היה מורחק, הרגישות סביבו היתה מוגברת, דבר שיצר להט ויצרים מיותרים.

"מכל האנשים שנגעו בדבר, להתנהגות כזו אין מקום - לא במגרש הכדורגל ולא בשום מקום אחר. זוהי התנהגות שאנו כמועדון כדורגל מגנים ומצרים על העימות המיותר הזה".

בפ"ת אף דאגו להתנצל אישית בפני אבידן ואמרו: "ענת, דעי כי אנו מאוד מעריכים את עבודתך ומקצועיותך ואנו יודעים כמה קשה תפקיד מנהל אירוע לנוכח החוקים החדשים שהכתיבו לנו ההתאחדות והמדינה.

"לראיה, גם אנו הזדקקנו לעזרתך ושכרנו את שרותייך כי ידענו שיש לנו על מי לסמוך כשאת מנהלת את האירוע במגרשך הביתי בנתניה. עשית את עבודתך נאמנה והיית לנו לעזר רב".

יישור ההדורים בין הצדדים הנוספים שהיו מעורבים בפרשה, מאמן הפועל פ"ת, יובל נעים, ודובר מכבי נתניה, איציק גניש, התרחש אמש בתוכנית הספורט רדיו "ללא הפסקה" בשיתוף ONE.

בפ"ת סיכמו את הפרשה וכתבו לנתנייתים: "ליבנו את ההדורים ביננו למועדונכם בתקווה לשים את כל הפרשה מאחורינו ובתקווה להמשך לשיתוף פעולה פורה ויחסים מצוינים בין שני המועדונים".

קובי דג´אני. עורך דינו: &"הפרשה הסתיימה&" (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
קובי דג´אני (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

בתוך כך, בקבוצה המשיכו בהכנות לקראת המשחק בשבת מול עירוני קרית- שמונה. הקשר קובי דג'אני ייעדר בעקבות האדום שספג בגביע ומי שיחליפו יהיה ככל הנראה עומר פרץ.