אכזבה גדולה בבני יהודה לאחר איבוד הנקודות אמש (שבת) בדקות הסיום ב-1:1 מול בית"ר ירושלים בטדי. הזהובים חשבו שיצליחו להשיג סוף סוף את רצף הניצחונות הראשון שלהם העונה, אך אז בא הפנדל של אבירם ברוכיאן.

המגן כפיר אדרי התייחס למשחק מול בית"ר ואמר: "היה חשוב לנו לבוא ולהחזיר קצת מהכבוד שהלך לנו בשבוע האחרון. הגענו למשחק לא קל מול קבוצה שנמצאת בתקופה טובה עם מאמן חדש, ראינו אותם בשבועיים האחרונים שהם שיחקו בהתלהבות וידענו שיהיה קשה".

אדרי המשיך: "החצי ראשון היה טוב, יכולנו להבקיע יותר משער אחד. בחצי השני מטבע הדברים חזרנו קצת אחורה וספגנו שער מפנדל שלא היה וחבל. שלוש נקודות בטדי היו עוזרות לנו להתרומם מבחינת המיקום בטבלה, אבל אנחנו עכשיו עם הפנים קדימה לקראת המחזור הבא".

על עזיבתו של חברו הטוב וקפטן בני יהודה לשעבר, אסי בלדוט, הוסיף המגן: "אני מתגעגע אליו מאוד, הוא הבקיע שער בקבוצתו החדשה נגד קרית שמונה, אני שמח בשבילו, הוא היה איתנו הרבה שנים בבני יהודה. אני מאחל לו בהצלחה, אני גם שחקן שעבר כמה קבוצות ואני יודע מה הוא מרגיש, אנחנו מחזיקים לו אצבעות".

החלוץ הסרבי, ננאד מרינקוביץ', סיכם את תנאיו במועדון וכבר בימים הקרובים ינחת בארץ ויחתום על חוזהו. מרינקוביץ', שעל הגעתו לקבוצה פורסם לראשונה ב-ONE, צפוי לחזק את החלק הקדמי ולהיות החיזוק הראשון של הקבוצה במועד ההעברות של חודש ינואר, שמסתיים בקרוב.

מלבד הסרבי, בני יהודה מחפשת רכש נוסף עד לסיום מועד ההעברות ביום שלישי, אך בקבוצה מציינים שאין הרבה שחקנים בשוק שעומדים בקריטריונים שהמועדון מחפש.

כפיר אדרי: "היה חשוב להחזיר מהכבוד" (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
כפיר אדרי: "היה חשוב להחזיר מהכבוד" (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE