בנצי מושל במדי הבוגרים (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
בנצי מושל במדי הבוגרים (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

קבוצת הבוגרים של מ.ס. אשדוד אמנם סיימה את העונה בטעם חמצמץ, אך קבוצת הנוער של המועדון הצליחה היכן שהבוגרים נכשלו כשהעפילה ביום חמישי האחרון לגמר גביע המדינה לאחר ניצחון 1:2 על הפועל תל אביב.

"זו התוצרת והפירות אחרי השקעה של שנים במחלקת הנוער ובעתיד אנחנו מאמינים שנראה הישגים גדולים יותר מאלה של השנה", אמרו במועדון והוסיפו: "מגיע כל הכבוד לשחקנים האלה ולכל מי שעובד במועדון הזה ומשקיע כי עשינו הישג יפה מאוד בעונה לא קלה ואנחנו נגיע לגמר במטרה לזכות בגביע".

ביום רביעי הקרוב תפגוש הקבוצה הצעירה מעיר הנמל את מכבי חיפה בגמר גביע המדינה למשחק שיתקיים באשקלון, ותרצה לנקום על ההפסד של הבוגרים מול הירוקים במעמד חצי הגמר לפני כשלושה שבועות. 

מספר שחקנים צעירים כמו גדי קינדה, בנצי מושל, אמיר בן שמעון וניב זריהן הוכיחו את יכולתם במהלך העונה ואף זכו למספר הזדמנויות בקבוצה הבוגרת. בעונה הבאה השחקנים הללו כבר יקבלו צ'אנסים רבים יותר בקבוצה של יוסי מזרחי.

בקבוצה הבוגרת עוסקים בימים אלה לסגור מחנה אימונים שיתקיים בין התאריכים 16-26 בחודש יולי. בימים הקרובים צפוי מנכ"ל הקבוצה, רפי נידם, לסגור את המחנה בהונגריה אליו יצאה הקבוצה לפני שלוש שנים.     

גדי קינדה. שולב רבות במהלך העונה (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
גדי קינדה. שולב רבות במהלך העונה (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE