עמית בן שושן. ייעדר מול סכנין (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
עמית בן שושן. ייעדר מול סכנין (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

מכה לבית"ר ירושלים לקראת המשחק הערב (שני, 20:50) מול בני סכנין כאשר היום התברר שהחלוץ, עמית בן שושן, סובל ממתיחה בשריר הירך האחורי ולא יוכל לקחת חלק במשחק.

המאמן יובל נעים ייאלץ להסתדר ללא החלוץ הפורה של הקבוצה שכבש עד כה חמישה שערים. בן שושן למעשה מצטרף לקובי מויאל ועדן נחמני הפצועים.

חסרונו של החלוץ גרם לאכזבה בקרב השחקנים והצוות המקצועי ואחד השחקנים אמר ל-ONE: "זאת מכה לא פשוטה. אנחנו סובלים מפציעות כבר כמה מחזורים ונצטרך לדעת להתמודד עם זה באחד המשחקים הקשים שיש בליגה".

מי שצפוי לחזור להרכב הראשון הוא הקשר, סטיבן כהן, שיתופקד כקשר וצחי אליחן עשוי לתפוס את מקומו של עמית בן שושן בחוד ההתקפה.

מלבד השינוי בעקבות הפציעה, מתלבט יובל נעים האם להרכיב את מיגל פורטיז'ו כבלם על חשבון מתן בראשי. דן אייבנידר, שי חדד ואבירם ברוכיאן יפתחו בקישור.

נעים אמר לשחקנים באסיפה: "משחק כזה יכול להתלקח בקלות, תדאגו להיות אחראים מספיק. סכנין קבוצה שרצה כל הזמן, קבוצה שמשחקת בהתלהבות ולכן צריך שהכדור יהיה כמה שיותר אצלנו ברגליים. לא משנה מי משחק ומי פצוע, כל מי שלובש את החולצה של בית״ר צריך לקחת אחריות מלאה ולהביא מעצמו את המקסימום״.

שחקן נוסף בקבוצה אמר: ”אין ספק שמדובר במשחק קשה. אנחנו יודעים לקראת מה אנחנו מגיעים ונעשה את המקסימום כדי לצאת סוף סוף עם ניצחון".

הרכב משוער: אריאל הרוש, אבי ריקן, תומר בן יוסף, מתן בראשי (מיגל פורטיז'ו), אלי דסה, שי חדד, דן אייבינדר, שי מוטאי, סטיבן כהן, אבירם ברוכיאן, צחי אליחן.

המשטרה חוששת מהתפרעות אוהדים
במשטרה נערכים בכוחות מתוגברים למשחק הטעון מתוך רצון להעבירו בצורה חלקה וללא תקלות בין שני מחנות האוהדים. במשטרה חוששים מהתפרעות אוהדים ולכן למשחק הוקצו לא פחות מאשר 320 שוטרים ועוד 130 מאבטחים. מדובר בכוחות אבטחה גדולים וכל זאת על מנת למנוע בעיות מיוחדות.

הבוקר הגיעו מפקדי המרחב לאצטדיון דוחא בו יתקיים המשחק ועשו הכנות אחרונות. במשטרה הבהירו שכל בעיה תטופל. המראות מסיום העונה שעברה לא נשכחו, אז אוהד סכנין איבד את עינו מחזיז שנזרק לתוך היציע כשעד היום לא ברור מי זרק את החזיז ליציע.

אוהדי בית&"ר בדוחא. גנאים מבטיח שהם יחזרו בשלום (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי בית&"ר בדוחא. גנאים מבטיח שהם יחזרו בשלום (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

ראש עיירית סכנין מאזן גנאים אמר: "אני מבטיח באופן אישי לדאוג לשלומם של כל אוהדי בית"ר שיגיעו למגרש. שלא כהרגלי אהיה על הקווים כדי לעקוב מקרוב שכל מי שיגיע, יגיע בשלום ויחזור בשלום".

על כך שאנשי בית"ר מבקשים לקבל אבטחה צמודה אמר גנאים: "חבל שבבית"ר עושים רעש כזה גדול. בשנה שעברה בסיום העונה היה מתח באוויר בין קהל האוהדים בעיקר בגלל שהמשחק האחרון קבע את גורל הקבוצה, אבל היום כאשר כולם רואים את המצב שלנו בטבלה ואיזה קבוצה יש לנו, ברור שאנחנו באים לשחק כדורגל ושום ניסיון של אנשי בית"ר להסיט את המשחק למקומות לא רצויים לא יצליח. זו לוחמה פסיכולוגית שאנחנו לא משתתפים בה. השחקנים יודעים היטב מה מוטל עליהם לקראת המשחק. הם יעלו לכר הדשא במטרה להזיע, להילחם ולהשאיר את הנקודות בסכנין".

מאזן גנאים (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
מאזן גנאים (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

הקבוצה תקיים אחה"צ אימון מסכם במהלכו יתורגל ההרכב למשחק, ככל הנראה ההרכב שפתח במשחק החוץ מול בני יהודה.