מוחמד זבידאת. המשטרה בטוחה שעבדה נכון (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
מוחמד זבידאת. המשטרה בטוחה שעבדה נכון (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

ארועי המשחק בדוחא במהלכו איבד את עינו אוהד הקבוצה, מוחמד זבידאת, נבדקו על ידי כוחות המשטרה ולאחר התחקיר מסר דובר מרחב הגליל, רב פקד ערן שקד: "בסיום תחקיר האירוע בדוחא עולה כי הכוחות פעלו כנדרש וזאת בשל סכנת החיים בה נמצאו. לעניין פציעתו של האוהד - ממצאי התחקיר דוחים את טענות המשפחה בדבר נסיבות פציעתו".

זבידאת יצא מביה"ח ונמצא בביתו. אביו, מחמוד זבידאת אמר בתגובה: "בסופו של דבר המשטרה והחקירה יגיעו לאמת. אנחנו מאמינים שהנושא ימוצה עד תום. במשטרה יצטרכו לעשות שוב שיחזור של האירוע. הנושא מטופל ע"י עורך הדין שלנו".

לסכנין חוב של 1.1 מיליון - ההכנות לעונה הבאה תקועות
בבני סכנין אמנם יכלו לרשום לעצמם הישג מצוין בסוף השבוע שעבר, כאשר הבטיחו את המקום בליגת העל, אבל לפי שעה, המצב הכלכלי של הקבוצה בכי רע ועתיד המועדון לא ברור, בעיקר בשל חובות וגרעונות מצטברים.

רק לאחרונה היה זה מס הכנסה שעיקל את חשבונות המועדון בשל חוב מצטבר של 1.1 מיליון שקל. בנוסף, למועדון חוב נוסף שמסתכם בעוד 1.5 מיליון שקלים ואולי יותר מכך. ההצהרה של ראש העיר, מאזן גנאים, ב-ONE לפיה אין בכוונתו להתערב השנה במה שקורה בקבוצה בגלל התעקשות של חלק מחברי ההנהלה שלא לצרף אנשי עסקים במקום ההנהלה הקיימת, גורמת ללא מעט חילוקי דעות.

לדעת היו"ר, שאהר חלאילה, אין סיבה שההנהלה הקיימת לא תמשיך בעבודתה עם תמיכת העייריה. לעומת זאת, יש כאלה בהנהלה שטוענים שדעתו של היו"ר אינה משקפת את דעתם של רוב חברי ההנהלה. לאורך כל סוף השבוע היו לא מעט שיחות בין הצדדים בניסיון להגיע לנוסחה שתשביע את רצון כל הצדדים וזאת על מנת לנסות ולהסדיר את החובות הכבדים שרובצים על המועדון.

הדובר, מונדר חלאילה, אמר ל-ONE: "כעת המצב לא ברור ונצטרך בימים הקרובים לשים סוף לסאגה הזאת. האינטרס של כל אחד מחברי ההנהלה הוא להביא לשיתוף פעולה עם ראש העיר, במיוחד כאשר מדובר במאזן גנאים. רוב חברי ההנהלה יהיו אנשים אחראים ולא ירשו פגיעה במועדון".

"עיריית סכנין חייבת לקבוצה עוד 550 אלף שקלים מתוך 1.2 מיליון שקל מההקצבה השנתית. כרגע אנחנו לא יכולים להעביר את היתרה מהסיבה הפשוטה שהחשבון מעוכל ע"י מס הכנסה. אם נבין שההנהלה תשלם את החוב למס הכנסה, 550 אלף השקלים יעברו לקבוצה. כל זמן שזה לא קורה הכסף לא יכול לעבור ומבחינתי שיינתן למס הכנסה".

מאזן גנאים (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
מאזן גנאים. (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

בעקבות המצב המעורפל, לא ניתן בשלב זה להכין את הקבוצה, מה עוד שחלק גדול מהשחקנים רוצים את הכספים שמגיעים להם.