יגאל אנטבי מול ברוך דגו (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
יגאל אנטבי מול ברוך דגו (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

במשחק משמים שנערך הערב (שבת) לעיני 600 צופים באצטדיון וינטר נפרדו הפועל ניר רמת-השרון והפועל פתח-תקווה בתיקו 0:0 במשחק שסגר עבור שתי הקבוצות את הסיבוב הראשון.

אף אחת מהקבוצות לא יכולה להיות מרוצה מהתוצאה. המארחים הציגו משחק חלש מאוד, הגיעו למצב הראשון ליד שערו של אג'ידה רק בדקה ה-52 ולא הצליחו להשיג שלוש נקודות מול הקבוצה החלשה בליגה (אם הטבלה לא משקרת).

מצד שני, הם רשמו משחק ליגה תשיעי ברצף ללא הפסד ונמצאים במקום החמישי בתום הסיבוב הראשון, בהחלט הישג מדהים לקבוצה הצנועה מהשרון. שייע פייגנבוים, שיחל לאמן את הקבוצה החל מהמחזור הבא, צפה במשחק מהיציע.

בהפועל פ"ת יכולים להיות מאוכזבים אפילו יותר. הקבוצה של גילי לנדאו, שצריכה נקודות אפילו יותר מאוויר לנשימה, היתה מסוכנת יותר, במיוחד בחמש הדקות הראשונות, אך יכולת טובה של גל ניר בפתיחה מנעה מהכחולים לכבוש. לאחר מכן גם האורחת נחלשה והסתפקה בנקודה, שהעלתה את מאזנה לארבע נקודות בלבד בתום הסיבוב הראשון, בהחלט לא נתון מעודד לקראת המעבר למושבה ופתיחת הסיבוב השני.

שייע: לא הצלחתי לשבת. זה המקצוע היחיד שלי, מה שאני מכיר
המאמן המיועד של רמה"ש, שייע פייגנבוים, אמר בסיום: “מתחילת המשחק התרגשתי והרגשתי שבוער לי בעצמות, ניסיתי לשבת ביציע אבל לא כל-כך הצלחתי, קשה להישאר אדיש. זה המקצוע שלי, זה המקצוע היחיד שלי וזה מה שאני מכיר. ביום ראשון אני מקווה לעבור בבקרה ואני מקווה להקרין את הדברים החיוביים שלי לשחקנים. היתה לנו שליטה כמעט מוחלטת במשחק והגענו למספר מצבים של שער. בסך הכל הקבוצה בתקופה טובה, וגם כשמסיימים בתיקו אין יותר מדי ממה להתאכזב. נקווה שבשבוע הבא נצליח לנצח".

גילי לנדאו אמר בסיום: “לא משחק גדול בכלל, אחרי ההפסד בשבוע שעבר היה חשוב לנו לבוא מול הקבוצה עם המומנטום הכי טוב בליגה ולעצור אותה. היה משחק שווה כוחות שיכול היה להיגמר לכאן או לכאן וכרגיל היה חסר לנו הגרוש ללירה. לקראת ינואר אנחנו נעשה מאמצים לחזק את הקבוצה, אני מאמין שנוכל לשרוד בליגה ואם לא הייתי מאמין לא הייתי כאן".

מחצית ראשונה
דקה 2: 600 הצופים שהגיעו לווינטר ראו הזדמנות טובה של האורחים כבר בפתיחה. כדור ארוך של הגנת פ"ת מצא את הראש של וואסי שהוריד ללוזון, הקשר נשאר מול ניר אך בעט ברגל ימין חלש, לידיים של השוער.

שייע פייגנבוים ביציע בווינטר. (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
שייע פייגנבוים ביציע בווינטר. (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE
לוזון בועט לשערו של ניר (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
לוזון בועט לשערו של ניר (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

דקה 4: כדור ארוך של צרפתי מצא את וואסי בין שני בלמי רמה"ש אך החלוץ, שיכול היה לקנות את עולמו אחרי ארבע דקות במדים הכחולים, בעט לגופו של ניר.

דקה 5: דקה חלפה והפעם כדור עומק מדוייק של המלאבסים מצא ברחבה את לוזון שבעט חזק, אך שוב ניר הציל. פתיחה טובה של פתח-תקווה.

דומיניק וואסי וגל ניר (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
דומיניק וואסי וגל ניר (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

דקה 17: בדקות הבאות המשחק נרגע מעט ולא נרשמו הזדמנויות עד ש-17 דקות מהפתיחה זכו האורחים בכדור חופשי על קו ה-16. יניב לוזון, שבדרך כלל יודע לנצל מצבים כאלה, בעט לא טוב, לחומה.

דקה 25: עמיר נוסבאום נכנס לפנקסו של לוי לאחר עבירה על יניב לוזון.

יניב לוזון מול בן מלכה (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
יניב לוזון מול בן מלכה (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

דקה 33: גם תומר סוויסה זכה לקבל מלוי כרטיס צהוב, אחרי התחזות, מחוץ לרחבה.

דקה 45: מאיר לוי גאל את 600 הצופים עם השריקה למחצית. רמה"ש בלי בעיטה אחת לשער, פ"ת בלי בעיטה מהדקה החמישית. בהחלט הספק מרשים.

אוהדי הפועל פ&"ת (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי הפועל פ&"ת (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

מחצית שניה
דקה 46: עם פתיחת המחצית השניה ערך גילי לנדאו חילוף ראשון, כשהכניס את ארמון בן נעים במקום אוראל אדרי. תוך פחות מדקה הגיע בן נעים להזדמנות נהדרת כשקיבל הרמה מדוייקת מגיא צרפתי אך נגח ממצב נוח, ליד הקורה.

דקה 52: מזל טוב לאורחים, שאחרי 52 דקות הגיעו להזדמנות ראשונה במשחק. כדור קרן של ברוך דגו מצא את ראשו של בן שבת, שנגח מעל השער. גם זה משהו. מיד לאחר מכן החליף גיא ליפקה את בן מלכה.

אנדרה קאלדיירה מול אלן מסודי (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
אנדרה קאלדיירה מול אלן מסודי (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

דקה 55: אלן מסודי הצטרף לרשימת המוצהבים אחרי עבירה מאחור במרכז המגרש.

דקה 64: חילוף שני בפ"ת כאשר אור פישביין החליף את אנדרה קלדיירה. לנדאו מחפש ניצחון.

מאיר לוי שולף צהוב למסודי (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
מאיר לוי שולף צהוב למסודי (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

דקה 65: סוויסה הכניס כדור טוב למסודי שהחזיר לו בדאבל פס מול אג'ידה, אך החלוץ בעט חלש והשוער הדף לקרן.

דקה 66: חילוף התקפי גם ברמה"ש כאשר אורן ניסים החליף את נאור פסר. בינתיים, גם ארמון בן נעים ואייל שן נכנסו לפנקסו של מאיר לוי.

עמיר נוסבאום עוצר את גיא צרפתי (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
עמיר נוסבאום עוצר את גיא צרפתי (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

דקה 72: מתפרצת של פ"ת מצאה את פישביין שהעביר יפה לוואסי, החלוץ לא הצליח להכניע את ניר ובעט מסף הרחבה, מעל השער.

דקה 81: אלן מסודי קיבל כדור בפינת הרחבה ובעט חזק לכיוון החיבור, אג'ידה הציל את האורחים מספיגה. מיד לאחר מכן חילוף שלישי ברמה"ש כאשר בן בן שושן החליף את תומר סוויסה.

דקה 86: בן שושן החליף מסירות עם ניסים ומזווית קשה בעט מתוך הרחבה מעל השער. מיד לאחר מכן דור סעדון נכנס במקום גיא צרפתי., בעוד ניסים קיבל כרטיס צהוב. עד לסיום לא נרשמו מצבים ליד שני השערים והקבוצות נפרדו בתיקו 0:0 מאכזב.

הפועל ניר רמה"ש: גל ניר, נאור פסר (אורן ניסים, 66), יניב לביא, סביטי ליפנייה, עמיר נוסבאום, עשהאל בן שבת, יוסי אופיר, בן מלכה (גיא ליפקה, 52), אלן מסודי, ברוך דגו ותומר סוויסה (בן בן שושן, 81).

הפועל פ"ת: אוסטין אג'ידה, אייל שן, פביאן סטולר, אסף בן מוחא, יגאל אנטבי, אנדרה קאלדיירה (אור פישביין, 64), ג'ונתן אסוס, אוראל אדרי (ארמון בן נעים, 46), יניב לוזון, גיא צרפתי (דור סעדון, 87) ודומיניק וואסי.