מלמיליאן וקורנפיין. דחו את ההכרעה (צילום: מערכת ONE)
מלמיליאן וקורנפיין. דחו את ההכרעה | צילום: מערכת ONE

מאמן בית"ר ירושלים, אורי מלמיליאן, ויו"ר הקבוצה, איציק קורנפיין נפגשו אתמול (רביעי) בנוגע לעתידו של המאמן בקבוצה, שפתחה את העונה עם ניצחון ליגה אחד בלבד בתשעה מחזורים.

בסיום הפגישה קבעו קורנפיין ומלמיליאן לדון בנושא שוב היום ורק אז לקבל החלטות. אורי מלמיליאן יגיע לאימון בית"ר, יעביר את האימון ולאחר מכן יפגש פעם נוספת עם קורנפיין.

קורנפיין אמר בנושא: "באופן חד משמעי, כל עוד אורי מלמיליאן רוצה, הוא יישאר בבית"ר ירושלים. אני לא רוצה זעזוע מידי. יש לי קו מחשבה. הבעיה היא לא המאמן, אלא בעיה קצת יותר עמוקה. הכל נראה אפאטי, יש בעיה שאני רוצה לדעת מה היא. אני לא רוצה את הפיתרון הקל ולהחליף את המאמן. אני מקווה שאורי יסכים איתי".

על פי גורמים המקורבים למאמן, בפגישה בין השניים הביע המאמן כאב על האפשרות לפגוע בשחקנים ושאל את קורנפיין לדעתו בנוגע לעזיבתו את הקבוצה במקום להעיף שחקנים.

קורנפיין הביע בפני מלמיליאן את תמיכתו ואמר לו שהוא לא חושב שהוא הבעיה של בית"ר ושאם צריך לעשות איזשהו שינוי אמיץ, צריך לחשוב איך עושים אותו.

גורם בקבוצה הוסיף: "אי אפשר לקבל החלטות על רגל אחת. מדובר בנושא רגיש ולכן לא מיהרו לקבל החלטות הערב. ההערכה היא שמחר, בתום הפגישה הנוספת, תתקבלנה החלטות".

כזכור, יום לאחר ההפסד הכואב 2:0 ליריבה מהתחתית, הפועל פ"ת באצטדיון טדי, מלמיליאן הודיע כי יחליט ביום רביעי בנוגע להמשך דרכו בקבוצה.

המאמן האשים כמה שחקנים בבגידה בקבוצה וב"שביתה איטלקית" והודיע כי ייתכן וישחרר כמה מהם, כאשר על הכוונת דריו פרננדס, כריסטיאן גונזאלס, סטיבן כהן, ליאור ראובן וסרג' איילי.

אורי מלמיליאן. ימשיך או יעזוב את בית&"ר ירושלים? (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
מלמיליאן (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

רק אתמול גברה הקבוצה 0:8 על מ.ס. אשדוד במסגרת גביע הטוטו ומלמיליאן זכה לקריאות תמיכה מהקהל, שקרא לו להישאר בקבוצה. למרות זאת, המאמן עדיין שוקל להגיש את התפטרותו לנוכח מצבה של הקבוצה, למרות שעדיין קיימת אופציה שכמה שחקנים ש"סרחו" על פי המאמן ישוחררו.