עירוני קרית שמונה המריאה לפנות בוקר (בין רביעי לחמישי) למחנה אימונים בן 11 ימים במירלו שבהולנד. הקבוצה מהצפון גילתה יכולת טובה עד כה במשחקי האימון, עם ניצחונות קלילים על אחי נצרת והפועל רעננה מהלאומית.

במהלך המחנה מקווה המאמן, רן בן שמעון, למצוא חיזוק לקבוצה בעמדות המגן השמאלי והקישור ההגנתי. לפני ההמראה אמר בן שמעון על שחקני רכש שמתוכננים להיבחן בקבוצה: "כמאמן הקבוצה יש לי כמה רעיונות. לגבי שמות ספציפיים, אנחנו נחכה עד שדברים יהיו סגורים".

על שני משחקי האימון שערכו בימים האחרונים אמר: "אני יכול להיות מרוצה רק מדרך העבודה שלהם, מאיך שהם הגיעו מהקיץ. אני מרוצה בכללי ממוסר העבודה של השחקנים, לא מעניין אותי, לא המשחקים לא התוצאות שלהם. כרגע קבוצות לא נראות כמו קבוצות, הן אוסף של יחידים וגם אנחנו כך כרגע".

בעונה שעברה ק"ש סיימה במקום החמישי וכאשר נשאל המאמן האם המטרה העונה תהיה יותר גבוהה ענה: "המקום הגבוה היחיד שאנחנו חושבים עליו עכשיו זה במטוס. כל שאר המקומות יחכו, יש זמן לכל דבר ויש זמן לדעת פחות או יותר לאן מועדות פנינו. אבל זה לא משנה, קבוצה כמו ק"ש לא צריכה להיות מטרות כמו לארבעת המועדונים הגדולים, היא צריכה להיות צנועה מאוד במטרות שלה וככל שהן יהיו כך, כך גם העבודה תהיה יותר צנועה. אני מאמין שיש פה קבוצה טובה שתגיע רחוק ושתעשה דברים יפים השנה".

רן בן שמעון. מחפש חיזוק (יוסי ציפקיס)
רן בן שמעון. מחפש חיזוק (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

כשנשאל אם הוא מתחרט על מכירתו של אקס הקבוצה, וויאם עמאשה, בעקבות התצוגה הגדולה והשלושער במוקדמות ליגת האלופות שהביע ענה בחיוך רחב: "לא. אנחנו שמחים. ברגע שהוא עזב את המועדון, אנחנו שמחים בכל ההצלחות שלו, זה באמת מועדון, שאם לעזוב מועדון אז זה זה".

החלוץ החדש-ישן של הקבוצה, יובל אבידור, סיפר על ההרגשה לחזור לק"ש לאחר שנתיים בהם היה במכבי ת"א: "זה כיף גדול ואני שמח להיות חלק מהקבוצה. אנחנו יוצאים למחנה אימונים ואני מקווה שנעשה הכנה טובה, מחנה טוב, אני מקווה שנצא לדרך טובה ושנתחיל ברגל ימין".

איתמר ניצן. ינסה להוכיח את עצמו בשער (יוסי ציפקיס)
איתמר ניצן. ינסה להוכיח את עצמו בשער (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

כשנשאל אם משהו השתנה בקבוצה בזמן בו לא היה, אמר השחקן: "אווירה תמיד הייתה טובה בקבוצה והחבר'ה היו טובים. אם משהו השתנה? לא יותר מידי, אני מקווה מאוד שישתנה בסוף השנה שנוכל לדבר אחרת".

על הציפיות האישיות והקבוצתיות לעונה שבפתח אמר: "אני אחזור ליהנות מהמשחק, ליהנות עם החברים ולהיות חלק מקבוצה טובה ומצליחה. אנחנו רוצים לפתוח את העונה ברגל ימין כמובן ועונת משחקים זו דרך ארוכה, זה מתחיל באימון ראשון ובמשחק ראשון. אני מקווה מאוד שנצא מחוייכים ואולי מקום מעל המקום שסיימה הקבוצה בעונה החולפת. אני מאמין שיהיה בסדר".

ברק בדש ויובל אבידור במצב רוח מצוין (יוסי ציפקיס)
ברק בדש ויובל אבידור במצב רוח מצוין (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE