ניסן יחזקאל. יבחן מספר שחקנים באילת (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
ניסן יחזקאל. יהנה מסגל מלא בחיפה (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

בהפועל ראשון לציון שמו כבר מאחור את ה-2:0 הביתי מול מכבי תל אביב בשבת האחרונה והחלו בהכנות לקראת משחק החוץ הקשה מול אלופת המדינה, מכבי חיפה, ביום ראשון (20:00) בקרית אליעזר.

מחר (חמישי) יינתן לשחקנים חופש מאימונים והם ישובו להכנות האחרונות בסוף השבוע כשביום המשחק ייצאו כל אנשי הקבוצה לבית מלון בחיפה, שם יישהו עד ליציאה למגרש.

שחקנים בקבוצה ביטאו את התחושה הכללית כשאמרו: ״כבר הראינו שאנחנו יכולים להתמודד גם עם הקבוצות הגדולות, אף אחד לא מוותר על המשחק מראש. אוי ואבוי אם זה היה המצב, להיפך, אנחנו יודעים שאם נבוא עם אמונה בעצמנו נוכל לעשות תוצאה טובה״.

לרשותו של ניסן יחזקאל צפוי לעמוד סגל מלא לקראת ההתמודדות כשמי שצפוי לשוב להרכב יהיה דור הלוי, שסיים לרצות עונש הרחקה במשחק הליגה האחרון.

גיא משפתי, שנעדר מהמשחק מול מכבי ת״א בשל וירוס שגרם לו להקאות וחום גבוה, שב להתאמן עם יתר חבריו, כמו גם הילאל מוסא, שנעדר מאימון יום ראשון בשל כאבי שיניים שתקפו אותו.

כפי שהיה בשבועות האחרונים כך גם לפני משחק החוץ מול הירוקים מהכרמל מתלבט המאמן, יחזקאל, לגבי מספר עמדות בהרכב הפותח כשגורם נוסף שמצטרף למערכת השיקולים שלו הוא עומס המשחקים שצפוי לקבוצה עם שלושה משחקים בשישה ימים, מול מכבי חיפה בראשון, קרית שמונה ברביעי ומכבי פ״ת בשבת הבאה.