ידין ואוסידון. הקשר לדין פנימי (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
ידין ואוסידון. הקשר לדין פנימי (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

קשר הפועל ת"א, אביחי ידין, יעמוד ביום שני לדין משמעתי במועדון, הן בעקבות האדום שספג מול ראפיד בוקרשט שהוביל להרחקתו מ-3 משחקים במסגרת האירופית, והן בשל העבדה שהמאמן, דרור קשטן, סבור כי ידין הדליף עניינים פנימיים החוצה ו-'ליכלך' על חבריו לקבוצה.

במועדון כועסים על התנהלותו של ידין בתקופה האחרונה, וטוענים כי האדום שספג מול בוקרשט פגע בקמפיין הליגה האירופית שלהם. הקשר צפוי לקבל קנס כספי בוועדת המשמעת, אליה יגיע ככל הנראה בליווי סוכנו, רונן קצב.

קצב התייחס לסוגיה ב-102FM בשיתוף ONE ואמר: "אביחי הוא שחקן בקבוצה ואנחנו יודעים כמה התקשורת חזקה ומקושרת אבל הוא לא ה-'מדליף'. אני לא מבין, גם את זה שהוא בדרך החוצה מהקבוצה. הוא הדליף? הוא הראה תוך כדי האימון שהפלאפון שלו סגור ועדיין הודלפה ידיעה, זה גם הוא?"

"אני לא יודע מה אמרו עליו השחקנים ואם הוא שעיר לעזאזל או לא. המועדון אמר לו שהוא מחוץ לאימונים אבל לא אמרו לו איך ממשיכים הלאה. קראו לו מדליף. מה זה אומר בכלל מדליף? יש אחד שלא מתקשר לעיתונאים ומדבר איתם? על סמך מה הם הגיעו למסקנות שהוא מטנף על שחקנים אחרים? אביחי ידין הוא לא זה שעושה את כל הדברים האלה". הוסיף הסוכן.

רונן קצב. &"כרגע, ידין חלק מהקבוצה&" (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
רונן קצב. &"כרגע, ידין חלק מהקבוצה&" (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

"כשאני הייתי קצין בצבא קראתי לחייל ואמרתי לו אתה חשוד במשהו והוא עלה למשפט, זה לגיטימי, אבל שיגידו לו על מה. אני מכבד את קשטן, לאביחי יש חוזה בהפועל ת"א וכרגע הוא שחקן הקבוצה". סיכם קצב, כשמנגד בהפועל בטוחים כי מצאו את המדליף מתוך חדר ההלבשה.

"ברור שיש יותר ממדליף אחד", אמר בנושא גורם במועדון והוסיף: "אבל יש הבדל בין להדליף דברים שיוצאים החוצה ממילא כמו בכל מקום לבין ללכלך על שחקנים אחרים כי אתה לא מרוצה ממשהו. אנחנו יודעים בדיוק עם מי ידין מדבר, לכן הוויכוח הזה מיותר. הוא יעמוד לדין ויישא בתוצאות של מעשיו".