גומא וג´יימי אגייאר. לא יממש את האופציה לרכישה כנראה
גומא וג´יימי אגייאר, היום. | צילום: מערכת ONE

הספונסר של בית"ר ירושלים, גומא אגייאר, המאושפז בביה"ח תל השומר יצא הערב (שלישי) בהצהרה מרגשת המכוונת בעיקר לאוהדים ולאנשים שדואגים למצבו הבריאותי.

כזכור, אושפז גומא אגייאר בכפייה בביה"ח אברבנאל לפני קצת יותר מחודש, זאת לאחר שהצהיר כי נסע לעזה כדי לשחרר את החייל החטוף, גלעד שליט. תשעה ימים לאחר אשפוזו, למעלה מ-150 אוהדי בית"ר הגיעו לבת ים והביעו את תמיכתם בספונסר כשהפגינו למען שחרורו מול שערי ביה"ח אברבנאל.

לאחר שלא היה ברור מה צופן העתיד בכל הנוגע למעמדו של גומא בבית"ר ובהפועל ירושלים בשל מצבו הרפואי, עורך דינו, איתן גבאי כינס מסיבת עיתונאים מיוחדת בה הודיע על הפסקת התמיכה של הספונסר בבית"ר ובקבוצת הכדורסל של הפועל ירושלים.

כעת שיחרר גומא הצהרה שמבהירה שבזמן הקרוב אולי הוא באמת מפסיק את התמיכה, אך זהו מעשה זמני בלבד, לצורך טיפול המצב אליו נקלע והוא מתכוון לחזור בעתיד ולתמוך בקבוצות.

הצהרתו של גומא אגייאר היישר מבית החולים
"ברצוני למסור מספר דברים לכל האנשים שדואגים לי ואוהבים אותי: אני מבקש מכולם להבין כי בתקופה הקרובה ברצוני להקדיש את מירב זמני לאשתי האהובה ג'יימי ולשלושת ילדיי.

גומא וג´יימי אגייאר. הספונסר שוב בארץ ישראל
גומא וג´יימי אגייאר (ONE) | צילום: מערכת ONE

לעת עתה, זה הזמן לשים בצד את אהבתי לקבוצות הספורט לתקופה מוגבלת ולהתמודד עם המצב שאני ומשפחתי נקלענו אליו. בעתיד, המטרה שלי תהיה לאזן בין חיי עם משפחתי פה בישראל ובין קבוצות הספורט שאני מאוד אוהב.

כולי תקווה שתבינו אותי ותתמכו בי ברגעים אלה. אני אוהב את כולכם ובטוח שבעוד זמן לא רב נחזור להיות יחד. ברכות חמות, גומא אגייאר".

אוהדי בית&
אוהדי בית&"ר מפרגנים לגומא אגייאר (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

כזכור, בית המשפט המחוזי בת"א החליט ב-2 בפברואר על הסרת צו איסור הפרסום אודות מצבו הבריאותי של גומא אגייאר. בכך קיבל למעשה בית המשפט והשופט, סגן נשיא המחוזי יהודה זפט, את טענות אתר ONE ובא כוחו, עו"ד שי אליאס.

בעקבות פנייתה של ג'יימי לבית המשפט להטלת צו איסור גורף על מצבו הבריאותי של בעלה, כולל נסיבות אשפוזו, המקום בו הינו מאושפז וכל פרט הקשור לכך, פנה ONE בדרישה להסיר את הצו שהגיע לאחר הפרסום באתר של הראיון הבלעדי שנערך עם גומא, לבקשתו.