מלול מול אלרואי כהן. ייפגשו בדרבי הבא (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
מלול מול כהן. בקרוב באותה קבוצה? (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

יו"ר עירוני קרית שמונה, איזי שרצקי, לא נישאר אדיש לגל החיזורים אחר כוכב קרית שמונה אלרואי כהן.

שרצקי, השוהה בארצות הברית, שוחח הערב בטלפון עם ONE ומסר: "זה לא סוד שהרבה קבוצות דיברו איתי על אלרואי, זה לא סוד שכולם רוצים אותו. כשאגיע לארץ נראה מה קורה".
כשנשאל לגבי אפשרות ל'טרייד' בין מכבי תל אביב לקרית שמונה כשהחלוץ יובל אבידור יעלה צפונה ואלרואי כהן יעשה את הדרך ההפוכה טען שרצקי: "אני לא יודע, כרגע אני בחו"ל".

שרצקי, סירב להתייחס גם לסכום כספי מסוים שתמורתו יהיה מוכן להעביר את השחקן לצהובים או לכל קבוצה אחרת. היו"ר ידוע בקשריו החמים עם מכבי תל אביב, דבר היכול להקל על הוצאת המהלך לפועל.

כזכור, בימים האחרונים מאז מונה מוטי איווניר למאמן מכבי תל אביב במקומו של אבי נמני, מעוניינים בשורות הצהובים לחזק את הקבוצה בשני שחקנים נוספים. המאמן שוקד בימים אלו על מציאת חיזוק ישראלי במסגרת תקציבית שיעמיד לשם כך הבעלים מיץ' גולדהאר, שלא מעוניין להוציא סכומים גבוהים, דבר העלול להכשיל את העסקה.


באופן טבעי אחד מהשמות החמים הוא אלרואי כהן - אחד השחקנים הבולטים העונה בליגת העל. כהן כבש העונה שישה שערים, במאזנו שישה בישולים ולו חלק עקרי ביכולת הטובה שמציגה קרית שמונה.

כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, גם הפועל תל אביב מעוניינת לראות את כהן בשורותיה ולא מן הנמנע שנראה את שני התל אביביות נאבקות ראש בראש על אחד המלפפונים החמים של חלון העברות.

שירצקי יחזור לארץ ביום שישי ואז, ככל הנראה, צפויות התפתחויות בנושא.

כזכור, בעבר שירצקי שלל על הסף אפשרות של מעבר של אלרואי כהן ו-ויאם עמאשה עוד במהלך העונה הנוכחית, אך הפעם נשמע בעלי הקבוצה כמי שמעוניין לדבר על הנושא.

את תגובת מכבי תל אביב והסוכן גלעד קצב לא ניתן היה להשיג.